czy spawarki inwerterowe za ok 1000zł dostępne na allegro są dobrymi spawarkami, czy lepiej je sobie darować.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamJanuszJ26 napisał:Witam
Zależy jaka moc, ale wyprodukowane są w chinach .
turek: napisał:Jeżeli masz zamiar wykorzystać ją do spłacenia się jej w okresie gwarancji to się opłaca jeżeli ma pracować dłużej to niestety trzeba pomyśleć o droższym zakupie.
To a typowe reklamówki nie nadają sie do pracy przemysłowej.
Pozdrowienia