Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Echostar, DSB-606 , BRAK TRANSFORMATORA

05 Mar 2007 00:13 1486 8
  • Poziom 14  
    Witam!!! Kupiłem na giełdzie dekoder polsatu Echostar DSB-606 . niestety brakuje transformatorka i dławika ktoś wziął pewnie na odzysk??? transformator ma 14 wyprowadzeń to znaczy z pierwotnej strony n5 a z wtórnej n9. może ktoś ma jakiś schemat tego urządzenia jaki to może być transformator???
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    widzę że jakoż nie bardzo !!! ten temat wam sprzyja???
  • Poziom 12  
    i tak z tym tunerem NIC nie zrobisz ponieważ karty parowane są z tunerem i nie będziesz mógł nawet FTA oglądać .

lol
  • Poziom 14  
    zawsze można obejść kartę wgrywajęc odpowiedni soft???
  • Poziom 20  
    niestety w tym tunerze to zapomnij o jakimkolwiek innym sofcie niż fabryczny.
  • Poziom 14  
    mi w salonie polsatu powiedzieli że mogą go naprawić i przerobić na FTA niekodowane stacje. to znaczy że jakoś można
  • Poziom 16  
    napisałem ci ze mam taki dławik i trafko i wysłałem ci na pw symbol tego trafa więc co jeszcze chcesz, moze ilość zwoji i przekrój drutu to sobie sam nawiniesz????
  • Poziom 14  
    dobrze więc ale nie wiem jak się w elektrodzie kupuje więc jak się spotkmy bo ja jestem z warszawy czy wysyłką ja osobiście znam tylko Allegro a jak tu się zmówić na odbiór i nie byc usukanym!!!
  • Poziom 17  
    Hej,
    jeśli już chcesz naprawiać w serwisie, lepiej wyślij tuner do Gdyni,
    wysłałem uszkodzony dekoder przez Biuro Kiwania Abonentów do W-wy i po miesiącu i 1000 telefonów przysłali w takim samym stanie
    w Gdyni naprawili w 6 dni (z przesyłką)!
    to było 2 lata temu i DSB-606 śmiga do dziś,
    pozdro