Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hertz es300 br czy zamknieta??

06 Mar 2007 13:26 1662 10
  • Poziom 12  
    witam!zastanawiam sie do jakiej skrzyni go wstawic i ile litrow slucham hh nieraz techno roznie.chodzi mi zeby glosnik nie byl mulisty zeby dawal rade przy techno i hh co polecacie??
  • Poziom 22  
    Ja mam hertza es 250, gra napewno tak samo jak es300. Jak dla mnie to nie warto wkładać go do obudowy zamkniętej, ponieważ straci swoj cały urok.
  • Poziom 12  
    a ile litrow br??czy jak bedzie w br nie bedzie przymulal glosnik?? bo nieraz slucham techno ale wiecej hh.
  • Poziom 22  
    Jak juz ci pisałem, hertz to świetny głośnik do hh, ale i w techno sobie poradzi. Wiem bo sam miałem w samochodzie.
  • Poziom 12  
    co sadzicie o tej buda 38 litrów br 80mm i długość 200mm strojenie na 38 hz
  • Poziom 42  
    daj większej średnicy br aby zapobiec trzaska i poprawić przepływ powietrza a najlepiej zrób skrzynie z prostokątnym br
  • Poziom 31  
    bas refleks o srednicy 8cm to za mało do tego hertza , takie jest moje zdanie, conajmniej powienien być 10cm!!!! lub jak napisał crazy_88 zrobić skrzynie z prostokątnym br.również uważam że skrzynia 38l to za moało jak na ten głośnik, bardziej polecałbym skrzynie 45-50L
  • Poziom 26  
    kurcze ile razy takie tematy byly juz poruszane trzeba by chyba faq zrobić dla danego głosnika bo to już normlanie meczy
  • Poziom 22  
    Proponuje zamknąć temat, bo z tego co rozmawiałem autor już dawno podjal decyzje co do obudowy :)