Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie / kodowanie pilota citroen C5

06 Mar 2007 14:22 35279 9
  • Poziom 10  
    Witam,
    chcialbym sie dowiedziec czy mozna samemu zaprogramowac pilota w C5, w serwisie mi powiedzieli 120 zl i zastanawiam sie czy mozna to zrobic samemu czy tylko poprzez podlaczenie do komputera. Z gory dzieki za odpowiedz
  • Poziom 10  
    dzieki za odpowiedz, wszystko dziala!!!
    na przyszlosc jakby ktos potrzebowal nalezy:
    przekrecic zaplon
    wcisnac przycisk zamykania auta na pilocie i przytrzymac 10 sekund
    wylaczyc zaplon i poczekac 3 sekundy

Potrzebuje to samo jeszcze w jednym aucie Rover 620 tdiesel 97r.
  • Poziom 10  
    tutaj niestety juz nie zadzialalo, dziwnie sprecyzowany jest ten opis. Niby trzeba najpierw otworzyc drzwi, a pozniej trzymac pilota blisko auta, przeciez normalne, ze nie pojde z pilotem do domu i bede go tam probowal zaprogramowac. Probowalem w roznych miejscach i na rozne sposoby, ale kombinacja szybkiego naciskania "kłódki" czy tez otwierania nic nie daje. Gdzies znalazlem jeszcze opis, zeby wyciagnac baterie z pilota i trzymajac 10 sekund wcisniete razem przyciski wyzerowac pamiec, ale to niestety tez nie pomoglo. Inni proponowali tez odlaczenie akumulatora, ale to mi spowodowalo dodatkowo jeszcze nie wiem dlaczego, ze alarm przestal dzialac. Takze jakby ktos mial jeszcze inne pomysly lub sposoby bylbym bardzo wdzieczny.
  • Poziom 9  
    Witam, mam bardzo podobny problem tylko tym razem chodzi o seata toledo rocznik 95, nie mogę zsynchronizować pilota z centralnym zamkiem proszę o pomoc.

Dodano po 4 [minuty]:

czytałem gdzieś coś takiego przekręcić kluczyk w stronę zamknięcia na 5sec. nastaępnie w stronę otwarcia 3 razy po 1sec, następnie skierować kluczyk z stronę lusterka i nacisnąć przycisk zamykania na 5sec a następnie przycisk otwierania 3 razy po 1sec, wówczas dioda powinna migać. Tyko że to u mnie nie działa, prosże pomocy, a może ktoś wie jak i gdzie podłączyć osobny sterownik do tego centralnego....
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Pilotem kiedy jeszcze działał musiałeś celować w lusterko wewnątrz samochodu? Chodzi mi o to czy pilot jest na podczerwień, czy radiowy. Radiowym nie trzeba celować.
  • Poziom 9  
    ten jest na podczerwień, na pewno bo ma diode.
  • Specjalista - Alarmy Stacjonarne
    Ma diodę jak w pilocie TV od czoła, czy myślisz o tej czerwonej? Prowadźmy naszą rozmowę w temacie założonym przez Ciebie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Panowie! Temat dotyczył konkretnego modelu auta, a tu się robi przegląd marek! Tą dyskusję zamykam, by nie robić koncertu życzeń, który już się zaczyna.