Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

canon ip4300 problem z czarnym tuszem

Kserokop 06 Mar 2007 21:11 3071 5
  • #1 06 Mar 2007 21:11
    Kserokop
    Poziom 20  

po wykorzystaniu tuszu w nowej drukarce założyłem zamiennik actiw jet i drukowałem gdy się skączył założyłem orginalny canona i pojawił się problem drukuje 4 kartki normalnie a potem nie drukuje czarnego po wyjęciu i ponownym założeniu tuszu sytuacja się powtarza pokazuje pełny katricz czyszczenie nic nie daje

0 5
  • #2 06 Mar 2007 21:20
    eseli
    Poziom 27  

a czy ten orginalny tusz jest nowy czy napełniany?

0
  • #3 06 Mar 2007 22:51
    isiek78
    Spec od drukarek

Prawdopodobnie jest problem z głowicą (nie drożne dysze) poczytaj o udrażnianiu głowicy skoro na orginalnym tak się dzieje, a wcześniej był zamiennik tym bardziej tej firmy.

0
  • #4 07 Mar 2007 00:30
    konmaj
    Spec od drukarek

Nie wydaje mi się, że to niedrożna głowica - dlaczego raz drukuje, a raz nie? Może coś jest nie tak z pompką od czarnej głowicy pod stacją serwisową? A z drugiej strony przypomina mi to sytuacje, które zdarzają się, gdy ktoś zapomni lub nieprawidłowo zdejmie taśmę zabezpieczającą z nowego pojemnika: tak, jakby po kilku wydrukowanych stronach podciśnienie w pojemniku powstrzymywało dopływ tuszu do głowicy, a jego wyjęcie i włożenie powodowało wyrównanie tego ciśnienia starczające znowu na kilka stron...

0
  • #5 07 Mar 2007 13:25
    Kserokop
    Poziom 20  

dzięki bardzo problem to źle oderwana taśma zabezbieczającanie oderwana do końca dzięki za pomoc

0
  • #6 07 Mar 2007 15:45
    konmaj
    Spec od drukarek

Mnie tam aż tak nie zależy, ale może wypadałoby kliknąć w jedną ikonkę? ;)

0
  Szukaj w 5mln produktów