Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tajemniczy ABS w Oplu Astra II 98/99 wersja 2,0 di 16v

08 Mar 2007 07:57 1468 6
  • Poziom 2  
    Problem dotyczy samochodu sprowadzonego z Francji: opel astra II rok 98/99 wersja 2,0 di 16v. Z informacji od mechaników wynika że każda wersja produkowanego w tych latach modelu posiada w wyposażeniu seryjnym ABS. Samochód ma klimatyzacje welur , elektrykę , lakier metalik oraz alufelgi a nie ma.....ABS? jak to jest możliwe. Poradźcie czy jest możliwe przez normalnego osobnika np handlowca wymontowanie tegoż układu? Dodam iz nie pali się zadna kontrolka informująca ze jest ani kontrolka świadcząca o jego uszkodzeniu. Sprawa jest co najmniej dziwna.Jak to sprawdzić? zdrugiej strony nie podejrzewam poprzedniego własćiciela o rezygnację z czegoś co jest tworzone seryjnie na korzyśc np klimatyzacji.
    Dzieki za opinie
  • Poziom 20  
    Przy pompie hamulcowej jest dodatkowa pompa i wchodzi mnostwo kabelkow m.in. od czujnikow przy kolach jesli to jest to moze lampka sie spalila.
  • Poziom 2  
    nO TAK ALE GDYBY ON DZIAŁAŁ NIE BYŁOBY TEMATU.Jeżdze róznymi samochodami i wiem jaka jest różnica przy hamowaniu. W tym samochodzie niestety nigdy mi się on nie włączył przy hamowaniu do deski. Bardziej zastanawaim się czy ktoś poradziłby sobie z jego wymontowaniem. A jeśli tak czy mozna zauwazyc slady takiej operacji...np w komputerzez?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 26  
    Sprawdz czy są czujniki przy piastach.
  • Poziom 12  
    A moze to wersja dla "ubogich"bez doplaty sprawdz po VIN w serwisie autoryzowanym nie u pana " kazia "demontaz ABS-u to niezle wyzwanie :)nie wiem ale mi by sie nie chcialo ,po co i do czego to robic
  • Poziom 2  
    Chłopaki spawdzili w serwisie. Okazuje się ze nie ma i nie było... W polsce montowane sa seryjnie we wszystkich gdyż takie sa ustalenia centralne natomiast we Francji - stamtąd to auto pochodzi okazuje się ze większośc samochodów nie ma bo klimat jest dobry i nie ma zapotrzebowania. hehe. Ja wolałabym miec wiec szukam innego auta. Dzieki za pomoc