Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Laptopem Toshiba Satellite M40-110PL, zawiesza sie

jarecki1989 09 Mar 2007 11:24 1939 4
  • #1 09 Mar 2007 11:24
    jarecki1989
    Poziom 24  

Witam, mam wielki problem a nawet dwa ze swoim laptopem a mianowicie po uruchomieniu systemu laptop działa przez minutę i sie zawiesza. Na nic nie reaguje jedynie na przycisk wyłączania. System jest czysty jedynie wgrane oprogramowanie. Pare razy zdarzyło sie przy włączaniu systemu ze wyświetlał sie krytyczny błąd podaje go w załączniku. Ten sam błąd wyświetla sie kiedy chce zainstalować od nowa windowsa w momencie przechodzenia instalatora z wgrywania plików potrzebnych do załadowania instalatora a już instalacją i formatowaniem. Teraz już sie nie wyświetla no ale sie wiesza nie można nic zrobić jedynie to tylko przez ta minutę wszystko działa.

Konfiguracja komputera na stronie:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_16790.html?print=1

Nie mam pomysłu co to może być. Prosze o pomoc z góry dziękuje.
    Problem z Laptopem Toshiba Satellite M40-110PL, zawiesza sie

Moderowany przez TONI_2003:

Proszę tylko zamieszczać fotki tak jak w linku poniżej.
    Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich, a przynajmniej powinno być.
    Choć jakoś nie mogę się przekonać do tego obserwując co poniektórych ...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

0 4
  • Relpol
  • #2 09 Mar 2007 13:07
    sebseb
    Poziom 14  

przeskamuj ramy np. memtestem

0
  • Relpol
  • #3 09 Mar 2007 14:40
    jarecki1989
    Poziom 24  

A jak mam zrobic tego memtesta ?? Spod windowsa nie odpale a dyskietek to ten laptop nie posiada ...

Własciciel mówi, że laptop prawidłowo działał pod Linuxem moze to jakis problem z dyskiem ??

0
  • #5 09 Mar 2007 15:33
    jarecki1989
    Poziom 24  

2. When Setup starts again, press F7 (not F6) when you see the "Press F6 if you need to install a third-party SCSI or RAID driver" screen.

Zrobiłem tak jak napisane i teraz już nie wyświetla sie niebieski ekran. W miejsce niego jest czarny z migającą kreską w górnym lewym rogu ... I tak stoi...

Podmieniłem wczoraj dysk na inny i ten sam problem, zrobiłem skan memtestem i zero błędów. Flash biosu też nie pomógł ... Problem nadal występuje.

Rozebrałem laptopa na części pierwsze, od razu widać ze ktos go robił widać duze ilości topnika jedyna co znalazłem to bateria która prawidłowo powinna mieć 3V a ma 2,5V no ale to jest chyba tylko podtrzymanie daty i godziny...

0