Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audioline 25, jest sygnał, nie można odebrać rozmowy.

Rendek 09 Mar 2007 16:33 1005 5
  • #1 09 Mar 2007 16:33
    Rendek
    Poziom 19  

Witam. Dostałem taki telefon od znajomego sygnał dzwonienia słychać w słuchawce ale nie można odebrać rozmowy. Po wciśnięciu klawisza słuchawki na wyświetlaczu miga symbol słuchawki ale baza nie załącza linii.Tak samo słychać sygnał przywołania słuchawki z bazy ale nie można go odebrać. Może jakaś podpowiedz bo na schemat to nie ma co liczyć.

0 5
  • #2 09 Mar 2007 17:23
    Rafik_
    Poziom 17  

To już dość wiekowe telefony do tego dosyć kiepskie, możliwe że rozstroiła się radiówka, na forum powinieneś znaleźć podobne usterki i sposób wejścia w tryb serwisowy, a może tylko wystarczy właśnie zrobić reset bazy i słuchawki, no i poonowna rejestracja.
    Poszukaj na pewno coś znajdziesz (dość stare tematy).

0
  • #3 09 Mar 2007 23:09
    ati
    Poziom 16  

Prawdopodobnie "rozjechana" radiówka, częsty przypadek w tych telefonach. Słabej jakości wykonanie i elementy, można probować podstroić.

0
  • #4 12 Mar 2007 09:12
    osiemk
    Poziom 15  

Wczesniej sprobuj jeszcze zalogowac sluchawke - w taki sposob czasem tracily kontakt z baza. Instrukcja obslugi jest na forum - tam jest logowanie.

K.

0
  • #5 12 Mar 2007 17:02
    daro74
    Poziom 12  

Powinien wystarczyć reset słuchawki i ponowne logowanie. Jeśli nie pomoże to odstrojony tor radiowy głowicy bazy lub słuchawki, bez miernika częstotliwości będzie trudno. Reset- w trybie serwisowym słuchawki przytrzymać klawisz 9. Potem trzeba ponownie zalogować słuchawkę. Najlepiej zresetować też bazę i zalogować ją jako pierwszą.

0
  • #6 12 Mar 2007 21:38
    Rendek
    Poziom 19  

Mam takie pytanie. Jeśli jest połączenie baza słuchawka, to oznacza że słuchawka już jest zalogowana, czy coś jeszcze więcej mam zrobić?

0