Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spalone ścieżki w klawiaturze Logitech G15

09 Mar 2007 17:57 1847 7
  • Poziom 11  
    Witam. niedawno w skutek nieszczęśliwego wypadku spaliło się kilka ścieżek na folii w moim Logitechu G15. nie są to przerwy duże, ale zamalowanie przerwanych miejsc czystym grafitem nic nie dało, czy w takim razie lakier grafitowy podoła? Czy szukać innego lakieru np. taki dwuskładnikowy do łączenia przerwanych linii ogrzewania w szybach zda tu egzamin.
    Czy sprowadzać Electona 40AC, bo na miejscu u mnie nigdzie go nie ma?

czy może jest jeszcze inny sposób oprócz lakieru, żeby to naprawić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 26  
    Jest taki fajny preparat Pulsar do malowania ścieżek w ogrzewaniu w szybach samochodowych kosztuje 10zł mozna go kupić w Norauto może on pomoże.
  • Poziom 11  
    a zwykły grafitowy nadałby się? spróbuję może z tym do szyb - u mnie nie ma norauto niestety, poszukam w innych skepach
  • Poziom 26  
    Nie wiem ale swegu czasu widziałem tego pulsara na allegro.pl
  • Poziom 16  
    Była seria klawiatur bezprzewodowych Logitecha gdzie ścieżki same znikały.
    Dlatego jetem uczulony na tą firmę.Kup klawiaturę Tracer/Art/Easy/ za 15zł. i będziesz miał spokój.
  • Poziom 13  
    Tedij... a dostaniesz taką klawiaturę Tracer czy tych innych firm z tymi samymi opcjami co G15 Logitecha ?? Raczej nie....
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Tedij napisał:
    Była seria klawiatur bezprzewodowych Logitecha gdzie ścieżki same znikały

Czy kolega podałby oznaczenie tej serii? Czy ścieżki znikały same podczas trwania okresu gwarancji czy po jego zakończeniu?
  • Poziom 16  
    To były jedne z pierwszych bezprzewodowych.Kosztowały więcej niż G15.A ścieżki znikały oczywiście po gwarancji.