Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

video akai vsg425ek nie nagrywa

09 Mar 2007 22:14 597 4
  • Poziom 13  
    dostałem wideo przywiezione z Angli, odtwarza ładnie,ale gdy podłączyłem przez głowicę i wideo zaprogramowałem,chciałem nagrać (oczywiście sam obraz bo jeszcze nie przestroiłem)to skasowało poprzednie nagranie i nagrało
    pionowe paseczki biało czarne na całym ekranie.głowica czyszczona,a kiedy podpiąłem euro to tak samo nagrało tylko z głosem.nie wiem czy to wina głowicy czy coś innego i czy ta naprawa będzie opłacalna ? proszę o doradzenie od czego zacząć, co sprawdzić . pozdrawiam

Zdanie rozpoczynamy wielką literą, interpunkcja! [_P_]
  • Poziom 12  
    czesc. czesto tak sie dzieje kiedy jest uszkodzony zasilacz wiec proponuje wymienic wszystkie kondki na zasilaczu -'wszystkie' to powinno pomuc a koszt niewielki.pozdrawiam darek.

Zdanie rozpoczynamy wielką literą, interpunkcja! [_P_]
  • Poziom 13  
    Wymieniłem wszystkie kondensatory po pierwotnej i wtórnej stronie przetwornicy i dalej nie nagrywa!!
    nie wiem co to za przyczyna,odtwarza dobrze.
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Witam.
    Prawdopodobnie masz już głowicę do wymiany,odtwarza a nie nagrywa.pozdrawiam,
  • Poziom 13  
    Kolega co się trochę zna też mówił że głowica zajechana do wymiany.dzięki za zainteresowanie moją sprawą.wymiana nie wchodzi w rachubę,temat zamykam.