Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najtańszy i najlepszy sklep GSM

Mariusz B. 01 Mar 2018 11:53 218537 220
  • TermopastyTermopasty
    simtelek
    Poziom 14  
    Chłopaki z T-KOM WROCŁAW ja jestem mega zadowolony kilka lat biorę od nich jak miałem kiedyś możne 5-6 reklamacji to ale max ale wszystkie no problem uwzględnione. Polecam sa naprawdę warci zakupów.
  • TermopastyTermopasty
    Maxpimp
    Poziom 5  
    Odświeżam.

Widzę że każdy ma takie problemy jak ja ze albo niedzialaja te chinole albo za duże, za małe.
    Może. Macie jakiś patent na to?
    Ja wpadłem na to że będę teraz zamawiał wszystko razy dwa (większe prawdopodobieństwo że jeden z nich będzie działać) a nie działający lub w przypadku gdy dwa będą sprawne będę albo odsyła albo zostawię sobie jeśli to popularny model. Ktoś tam robi? Może ktoś wypad na coś lepszego albo ma mocno sprawdzonego dostawcę który ma na prawdę dobre zaopatrzenie.
    Pozdro
    nutergsm
    Moderator - GSM
    Zazwyczaj większość części pochodzi z tej samej partii produkcyjnej więc kupowanie kilku mija się z celem jeśli cała partia jest wadliwa.
    bogdan2491
    Poziom 20  
    Inna kwestia, że termin popularny model coraz bardziej przechodzi do lamusa. Jak zaczynałem z szybkami jakiś czas temu było tego zdecydowanie mniej. A teraz co chwila wypuszczają coś nowego. Wolę zamawiać na bieżąco niż mrozić sobie gotówkę w szufladzie.
    Jeśli chodzi o hurtownie to albo robi problemy z reklamacją, albo jest słabo zaopatrzona, a jak nie robi problemów z reklamacjami to prawie nic nie działa. Rzeczywiście obserwując inne branże to chyba mamy najgorzej.
    131XIII
    Poziom 11  
    Witam
    Czy mogłby ktoś polecić jakąś stronke z częściami?
    Głównie chodzi o wyświetlacze (Samsung,Huawei,Xiaomi)

Jeśli chodzi o wyświetlacze do iPhonów, to polecam taki patent, żeby zbierać te w których jest zbita tylko szybka, i jak się już uzbiera takich kilka to odesłać na refabrykacje, pieniądze mniejsze niz za kupowanie nowego wyświetlacza, a przynajmniej mamy świadomość że ekran jest oryginalny ;)
    Maxpimp
    Poziom 5  
    Nie ma takiej strony, a przynajmniej ja nie znam. 99% sprzedaje szrot z Chin. Najłatwiej o oryginały do Samsunga, Huawei. O reszcie raczej zapomnij jako o oryginałach. Sony tylko z demontażu, Nokia też. A chińczyk jak chińczyk nie ma kogo polecić bo zależy jaka partia ale najwcześniej jest za gruby, za mały, za duży, za duże otwory lub za małe, dotyk nie działa a jaka działa to pod ładowarka nie dziala(Xiaomi). I tak to jest, może na magboss ie są oryginały ale takie ceny że klient powie żebyś się stuknal w głowę i zplajtujesz😁
    haliszczanka
    Poziom 12  
    Odswieżam temat.Czy ktoś poleci jakąś stosunkowo niedrogą i solidną hurtownie , przede wszystkim z serwisem?Porzuciliśmy współpracę z dotychczasowa (gsmok) poniewaz w ostatnim czasie zaczal sie tam robic straszny bałagan i wieloletni klient przestał cokolwiek znaczyć.Będziemy bardzo wdzieczni za pomoc.Dzieki!
    pustan
    Poziom 18  
    Witam.
    Przypadkowo znalazłem taka stronę. Bardzo ciekawe ceny, ale czy to prawda?.
    Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z ta stroną (sklepem)
    Interesująca cena dla przykładu, separator do LCD.

Najtańszy i najlepszy sklep GSM