Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola V3R - problem z podłaczeniem v3 do kompa ...

krzysiek91 11 Mar 2007 09:11 36456 5
  • #1 11 Mar 2007 09:11
    krzysiek91
    Poziom 14  

Witam, mam Windowsa XP z SP2 i kabel usb taki ( http://allegro.pl/item168792201__usb..._prezent_.html ) nie dostałem do niego plyty cd ze sterami, dlatego ściągłem sobie stery z neta P2k Razr V3 Driver, najpierw wgrałem P2kCommander v1.3.4 postępowałem zgodnie z instrukcją w Poradnik Tuning Motorola V3 (wersja 3.9)D i wszystko wykonałem poprawnie, następnie podłączyłem do kompa kabel usb i telefonik, wyskoczyło dodawanie sprzętu, zainstalowałem zgodnie z instrukcja modem i wszystko było ok w menadżerze w Modemy znajdowało się Motorola USB Modem #4, ale jak włączyłem P2kCommander i dałem P2K Mobile Phone to mi znów wyskoczyło dodawanie sprzętu mimo, że juz przedtem zainstalowałem i jak chciałem ponownie zainstalować te same sterowniki to sie juz nie dało ... i teraz jak daje menager sprzetu to wyskakuje mi Inne urządzenia pytajnik z małym wykrzyknikiem na dole i pisze Motorola Phone (V3r) i sie nie da tego zainstalować pisze tak:Nie można zainstalowac tego sprzętu poniżej Sprzęt nie został zainstalowany, ponieważ kreator nie może odnaleźć wymaganego oprogramowania ... jakie powinienem mieć do tego sterowniki, żeby to zainstalować ...

0 5
  • Pomocny post
    #2 11 Mar 2007 20:43
    john1234
    Poziom 21  

http://motorevolution.prv.pl/ tutaj znajdziesz sterowniki Motorola handset usb drivers i P2k drivers 2.9.Scviagasz je do osobnych folderow. w p[anelu sterowania w opcji modemu odinstaluj modemy ktore tam masz.Zainstaluj Motorola Handset usb drivers podepnij telefon powinno znalesc ci nowe urzdznenie i pojawi sie kreator instalacji instaluj wszystkie urzadzenia bedzie ich okolo 5 sztuk nazw w tej chwili nie pamietam.Podczas instalacjiw kreatorze przejdz na instalacje reczna i wskazuj folder z sterownikami P2K drivers.Po tym uruchom P2k comandera .

0
  • #3 11 Mar 2007 22:01
    krzysiek91
    Poziom 14  

No nie i znów to samo !! :( wszystko się ładnie instaluje i wygląda na poprawnie zainstalowane, aż do momentu kiedy włączę comandera, daje P2K Mobile Phone i znów pojawia się kreator instalacji ... a i jeszcze chcę wspomnieć, że

john1234 napisał:
    pojawi sie kreator instalacji instaluj wszystkie urzadzenia bedzie ich okolo 5 sztuk nazw w tej chwili nie pamietam.

pojawił się kreator, ale jak mam zainstalować 5 urządzeń skoro pojawiło się tylko raz dodawanie urządzenia i o nic więcej mnie nie prosiło ...

0
  • #4 12 Mar 2007 21:14
    john1234
    Poziom 21  

instalujesz tylko to co wykryje kreator .Sprubuj sciagnac comandera z innego zrodla najnowsz jego wersja to 4.1.1

0
  • #5 25 Mar 2007 19:15
    zbok
    Poziom 14  

hej
    wejdz w MENU>USTAWIENIA>POŁACZENIE i wybierz opcje USTAWIENIA USB i ustaw polaczenie domyslne jako KARTA PAMIECI i dopiero wtedy podlacz telefonek do kompa. Bedzie on wtedy wykryty przez system jakos dysk przenosny (bo jak miales ustawione jako POŁACZENIE DANE/FAX) to system wykrywal go jako modem.
    a sterowniki mozesz sciagnac ze strony
    www.motorevolution.prv.pl

Pozdrawiam

0
  • #6 02 Sty 2008 11:49
    genek75
    Poziom 20  

[quote="zbok"]hej
    wejdz w MENU>USTAWIENIA>POŁACZENIE i wybierz opcje USTAWIENIA USB i ustaw polaczenie domyslne jako KARTA PAMIECI

Mam taki sam problem nie mogę się połączyć P2kCommander v 4.9e z nową motorolą V3. A w menu telefonu nawet nie mam opcji konfiguracji połączenia USB

0