Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH 1430R-pilot?

11 Mar 2007 14:54 1265 4
  • Poziom 24  
    sprzęt jak w temacie
    czy jest przystosowany do współpracy z pilotem?
    pilot CXC 2027/radiowy/-ponoć mają stanowić komplet a nie"widzą"się
    pozdr,
  • Poziom 43  
    A nie można tego sprawdzić w instrukcji obsługi którą można znaleść na Googlach, sprawdziłem, wyskoczyła mi na pierwszej stronie.

SławeK
  • Poziom 24  
    SlaweK!
    szanowny moderatorze!
    -nie każdy jest tak bystry i lotny jak ty
    -nie każdy zna języki
    -dlatego/w sprawach gdzie ktoś od ciebie oczekuje konkretnej odpowiedzi/ chce poznać opinię fachowców i wchodzi na takie forum jak to, bo tu liczy na konkretną pomoc, w sprawach o których nie jest "alfą i omegą",a przed klientem musi jakoś się wysłowić i nie "palić głupa"
    -takie" Google" nie dały mi odpowiedzi na pytanie,ni 1 ni 10 pozycja,
    a nigdy nie omieszkam tego sprawdzić przed założeniem tematu/bywa że czasami się czegoś nie dopatrzysz w pośpiechu,ale w/g mnie ktoś powinien cię naprowadzić a nie wyśmiewać/
    -prowadząc serwis w swojej małej mieścinie mam do czynienia i OR Lena,Snieżnik jak również i z całą gamą współczesnej techniki i w miarę możliwości ze wszystkimi zagadnieniami muszę sobie radzić/i robię to od lat 17/
    -jest wielu takich ludzi,i nie wszyscy mogą poświęcić sie wąskiej specjalizacji
    -ciekawy jestem czy masz bezpośrednią styczność z klientem,czy jesteś tym siedzącym na zapleczu,a ktoś za ciebie musi "pajacować przed ludźmi"
    -gdybym mógł zgłosiłbym Twój post jako nic nie wnoszący merytorycznego do dyskusji ,a tylko mnie ośmeszający
    -szanuję twoje podpowiedzi ,bo są konkretne i rzeczowe,ale myślę że powoli zrzera cię rutyna i olewasz niektórych dyskutantów
    pozdrawiam i czekam na poparcie moich słow przez innych /albo twoje upomnienie/
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    - @kudlatrtv: zluzuj trochę, bo jakie pytanie taka odpowiedź. Jak byś napisał od razu co i gdzie było sprawdzone to może ktoś by Ci pomógł. Czytałem wczoraj to twoje pytanie, temat piloty to moje hobby ale nikt nie będzie przepytywał Ciebie o szczegóły i ja też ten post pominąłem jako amatorski.
    - Szukanie nie jest łatwe w goglach tym bardziej ze ten pilot jest od nawigacji prawdopodobnie z USA a radio z Europy i nie ma ono żadnego sterowania pilotem - ani z przodu, ani z tyłu ani radiowo z boku. W instrukcji obsługi oraz drugiej montażu nic o tym nie piszą wiec ten model jest bez sterowania.
    http://www.service.pioneer-eur.com/peeservice/RegistrInstrMan.nsf/search?openform
    to jest strona Pioneera europejskiego do szukania manuali - wystarczy wpisac kilka pierwszych liter modelu lub serii to pokaże różne dokumenty.
    http://www.dvdremotecontrols.com/Mfrs/Pioneer/PioneerDVD/CXC2027.htm tu o tym pilocie ale skąd informacja że on radiowy?
    - Każdy mieszka w małej mieścinie więc to nie argument.

Pzdr. N.
  • Poziom 24  
    Nawigator
    dzięki za pomoc
    pozdrawiam
    zamykam temat