Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyłacznik inercyjny pompy paliwa

11 Mar 2007 15:00 5048 14
  • Poziom 15  
    Czy wie ktoś może co oznacz wyświetlany błąd SPF no
    Seicento 2001 Van MPI 1100
  • Poziom 18  
    Raczej FPS

czyli system przeciw pozarowy , auto było uderzone i wyskoczył wyłacznik inercyjny pompy paliwa , trzeba go wcisnąc
  • Poziom 9  
    a gdzie u diabła jest ten wyłacznik bo za grzyba nie moge go zlokalizowac, mam podobny problem z tym ze sej nie był uderzony stał w dużym mrozie przez 2 tygodnie , akumulator naładowałem podłaczyłem i tez sie taki komunikat pojawił na zegzarze FPS on??!!
  • Poziom 32  
    witam, wyłącznik jest na połączeniu tunelu srodkowego ze ścianą grodziową poniżej nagrzewnicy w takim czarnym plastyku osłaniającym ale jest dostęp od góry by wcisnąć guziołka :D, najlepiej dostać sie do niego od strony pasazera, powodzenia
  • Poziom 9  
    czyli jednym słowem trzeba rozebrać tapicerke hehehe, sorka ze tak mało profesionalnie ale jestem totalnym laikiem:)
  • Poziom 32  
    witam, nie potrzeba trzeba natomiast rzucic sie na kolana przy drzwiach pasarzera i latareczka + długa reka :D i znajdziesz ten włącznik , powodzenia
  • Poziom 9  
    znalazałem ale on jakiś taki bez oporu jak na bezpiecznik wciska sie go lekko -nie wiem jak to pisać -a problem nie zginął , zapalić nadal nie chce a akumulator przestał tykać natomiast FPS on nadal sie pojawia:(
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    wyświetla sie na wyświetlaczu nad godziną w miejscu gdzie normalnie pojawia sie przebieg :/
  • Poziom 9  
    w serwisie powiedzieli ze jakis błąd na centralce to może byc i trzeba go wymazac cokolwiek by to nie znaczyło:(
  • Poziom 33  
    Po pierwsze nic kolega nie pisze o tym że miał jakiś wypadek. Byle takie uderzenie nie odcina paliwa. Po drugie nic kolega nie pisze czy auto odpala. Jeśli auto odpala można sobie darować wciskanie przycisku bo on wcale nie wyskoczył.
  • Poziom 9  
    nie było żandnego wypadku, auto stało 2 tygodnie przed domem , akumulator wczoraj była ładowany w nocy, auto nie odpala żednego dzwieku nie wydaje przy przekręceniu kluczyka , rozrusznik nie kreci -żadnej reakcji oprócz tego komunikatu na wyświetlaczu

Dodano po 3 [minuty]:

jedyne co działa oprócz swiateł, to alarm moge załaczyć:/