Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ludzie plotki noszą, że SE się nie umywa do NOKI

12 Mar 2007 21:38 980 10
  • Poziom 9  
    Witam.

Co lepsze SE K610i czy nokia 6233?

Czy moglibyście porównać te dwa telefony: cenowo, technicznie i opłacalnie. Który byście osobiście wybrali, wiedząc, że nie mają polskiego soft'u i nie mają zdjetego sima.
  • Moderator
    Jeżeli mają sim lock z jakiejś zagranicznej sieci, żadnego bym nie wziął.
  • Poziom 9  
    Tak się składa, że mają, z 3G. Dowiedziałem się, że ściągnięcie sima z SE to koszt 50 Euro. SE ze ściągnięciem sima wyniesie mnie 150 euro, tyle samo co sama NOKIA. W dalszym ciągu usiłuję się dowiedzieć ile kosztuje ściągnięcie locka z noki.
    Ale pomijając ten fakt, który tel. jest lepszy. W końcu to NOKIA (zna się na robieniu telefonów jak nikt)
  • Poziom 20  
    Nokia ma jedna zalete (oprócz sterty wad) ładowarki. Mozna prawie każdy model naładować praiwe każdą ładowarką do Noki i tlelfon może dzwonić - reszta to wodotryski.
  • Poziom 9  
    Nie wiele mi to mówi. Możeby tak konkretniej.
  • Poziom 24  
    Porównaj sobie sam
    http://www.mobile.inspiracja.com/

nie mozna tych tel porównywac bo se jest starszym modelem
    dla porównania wez min 750i

Przyznam ze ten temat jest juz :!: nudny :!:
    porownywanie noki z se duzo tego w necie a telefon to kwestia gustu
    To tak jak porównania boczku z baleronem
    życze dobrego wyboru
  • Poziom 13  
    Nokia juz dawno nie robi porzadnych telefonow. Obecnie placisz tylko za kiedys wypracowana marke. Juz lepsze telefony robi Samsung, SE tez ma ciekawe modele
  • Poziom 18  
    Piszcie co chcecie, ja jestem szczesliwym posiadaczem Noki N70. Dla mnie ten telefon jest poprostu super (tak na marginesie to mialem kilka SE i wedlug mnie Nokia jast najlepsza, ale każdy ma inne zdanie i tak juz jest......)
    Pozdrawiam :D
  • Poziom 11  
    k610i nokia 6233 maja podobne funkcje zdjecia robia podobne na rynek weszly podobnym okresie
  • Poziom 33  
    Ja nie wiem za co sie placi tyle za nokie, toż to przereklamowany chłam, to lepiej wziac mot e398 i w dodatku wyjdzie duzo taniej i softow alternatywnych mnóstwo w necie i duzo bajerów, SE są ok, ale ja wole jednak motki za te ich wlasnie mdyfikowane softy latwe do wgrania samemu.