Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar Dafne PDH 585 - nie wypompowywuje wody

12 Mar 2007 22:28 2862 4
  • Poziom 10  
    witam
    Niestety zapomniało mi się regularnie oczyszczać filtr w pralce , no i niestety przy kolejnym praniu stwierdziłem ze po wirowaniu mam wodę w pralce. :cry:
    Spuściem wodę , odkręciłem filtr ( zapchany na max! ) niestety rezultat tej przygody jest taki że pralka nie wypompowuje wody po płukaniu , wydaje cichy brzęczący dźwięk , przy czym programator chodzi prawidłowo. :cry:
    Gdy wyjmę rurę odpływową i ułożę ją poziomo nad podłogą - woda wylewa się choć pracy pompy wodnej nie słychać.
    Pytanie : Czy to na pewno pompa , jeżeli tak to o jaki model pompy pytać w sklapach z częściami AGD :?:
    Z góry dziex za odpowiedzi
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Cześć.
    Sprawdż czy nie jest zablokowany wirnik pompy ,jeżeli nie to do wymiany pompa .Pytaj o pompę do PDH ,PDG.
  • Specjalista AGD
    Jeżeli okaże się że pompa jest uszkodzona to kup pompę magnetyczną APS-25.Wlot iwylot 24 mm.
  • Poziom 22  
    Najprościej poproś w sklepie o pompkę magnetyczną (teraz takie stosuje się z reguły w sprzęcie AGD) do Gracji - jest taka sama.... a koszt ok. 40 zł.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    andrzej1959 napisał:
    Cześć.
    Sprawdż czy nie jest zablokowany wirnik pompy ,jeżeli nie to do wymiany pompa .Pytaj o pompę do PDH ,PDG.

dokladnie tak było , jakieś paprochy z koca zablokowały wirnik - odblokowany działa do dzis - tym razem obeszło sie bez kosztów :)