Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch czy Whirlpool co lepsze? - sprzęt do zabudowy w kuchni

13 Mar 2007 10:39 9756 12
  • Poziom 17  
    Wiem że to nie jest temat do elektrody ale doradzcie mi prosze bo mam dylemat jeki sprzęt kupić do zabudowy w kuchni?
    Dzieki za odpowiedzi!!

Moderowany przez skryn:

Przeniosłem z AGD.

• Poziom 22  
    Zależy pewnie od konkretnego modelu ważne jest głównie szybkość wirowania, oszczędność itd...

Te praleczki są w środku przeważnie takie same to samo dotyczy Candy.
    Polecam te górnoładowane.
  • Specjalista AGD
    Dido230 napisał:
    Te praleczki są w środku przeważnie takie same to samo dotyczy Candy. Polecam te górnoładowane.

Dwa zdania, a tyle bzdur. Chyba pobiłeś rekord :D
    A wracając do temat, to zdecydowanie Bosch i nie kupuj pralki ładowanej od góry, bo są kiepskie i to bez względu na markę. Candy unikaj.
  • Poziom 12  
    no właśnie pralki ładowane od góry to słabizna sam się o tym przekonałem
  • Poziom 22  
    Specjalista AGD zayzayer wymienia chyba tylko wtyczki, a i o praniu nie wie za dużo. Słuchajcie Go to będzie miał stale zapewnioną pracę.

Jak niby specjalista mówi takie bzdury to jest to dyskwalifikacja dla niego!

Kolega hutech kupił słabiznę to i ma słabiznę jak by się znał to kupił by cos porządnego.

Porównajmuy chociaż szybkości wirowania, nigdy pralka ładowana od boku nie będzie miała takich szybkości ze względu na ułożyskowanie tylko z jednej strony!!! Więc z prali do wirówki tzreba przekładać!!
    Pralki ładowane z boku są 3xcięższe bo muszż mieć masy wyważające po prostu żelbeton. Górnoładowaną to samemu można wnieść na 10-te piętro

Wszyscy dawno wiedzą że na rynku został tylko Bosch i Whirpool inne firmy robią pralki na ich podzespołach.

Bosch ma trochę większą renomę w Nazwie, lecz posiada zawyżone ceny i za proste jego modele najzwyczajniej się przepłaca a są one robione przeważnie w Chinach.

Polecam ze względu na cenę którąś z Whirpoola lub Candy to to samo, oczywiście górnoładowaną o jak największej prędkości wirowania.

Pozdrawiam pseudo serwisantów! Do szkoły koledzy widziałem was w programie Usterka.
  • Poziom 17  
    Akurat pralka mnie nie interesuje, tylko zabudowa kuchni.
    A wy odrazu się kłócicie i jest nie na temat.
    Ponawiam pytanie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Witam. Robie remont kuchni i mam dylemat odnośnie piekarnika elektrycznego, płyty gazowej i zmywarki pod zabudowę. Mają być szerokości 60cm, dobre parametry (szczególnie zależy mi nad klasami np. energetyczną A), a także w miarę tanich. Na komplet piekarnik + płyta mam ok. 1400zł, a na zmywarke w granicach 1300zł. Chcem zamawiać sprzęt przez internet więc jeżeli ktoś miał doczynienia z jakimś sklepem to również proszę o opinię.
    Narazie przeglądałem sprzęt na skapiec.pl ze względu na to że mam od razu kilkanaście sklepów i ceny z każdego z nich. I tak zastanawiam się nad:

płyta+piekarnik:
    Amica GHS 74212
    http://www.hoopla.pl/product_info.php?products_id=12659&ref=10
    lub
    Amica GHS 84412
    http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/101451
    (różnią się tylko, że 84412 ma prowadnice teleskopowe zamiast drabinek i nie wiem czy opłaca się wydawać więcej pieniędzy)
    oraz
    MASTERCOOK MP5EX+GB64SIX
    http://allegro.pl/item174912468_kuchnia_mastercook_mp5ex_gb64six_swidnica_wrocla.html

Chciałbym żeby pokrętła od płyty znajdowały się w piekarniku dlatego padł taki wybór, lecz jeżeli macie jakieś propozycje to proszę pisać.

Natomiast jeżeli chodzi o zmywarki to narazie jestem utwierdzony w:
    Amica ZZA 6615 I
    http://www.top-agd.pl/index.php?page=p&id=2901

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.
  • Poziom 12  
    w życiu miałem wirpol oraz candy każda z nich wystarczyła mi na trzy lata dlatego twierdzę że zgóry otwierane to słabizna
  • Poziom 20  
    Bosch.
    I nie czytaj tych geniuszy piszących że robione są w Chianch. (to pewjnie PR Wirpolola).
  • Specjalista AGD
    Witam.
    Szczerze współczuję że padł taki wybór.Amica i ten mastercoś :D
    Ja nie podpisałbym się pod żadnym z w/w.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    A może jakoś rozwinąłbyś wypowiedź? Bo z Twoja wypowiedź mi dużo nie mówi.
  • Poziom 1