Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rejestrowanie obchodów ochrony

13 Mar 2007 19:47 4666 7
  • Poziom 9  
    Witam
    Co moglibyście poradzić żeby zrobić funkcjonalny system rejestracji obchodów ochrony po placu. Gość ma przejść od swojej budki w dwaskrajne miejsca placu o określonych godzinach. A właściciel chciałby to później sprawdzić. Przewodowo to raczej odpada. Myślałem o 2 kamerach i radiowo sygnał puścić do tej budki na rejestrator. Ale gość chce coś tańszego tzn. że ochroniaż podchodzi wciska jakiś przycisk lub wbija jakiś kod i jest torejestrowane "gdzieś"
  • OptexOptex
  • Poziom 26  
    Są urządzenia które służą do tego typu potrzeb nazywa się to kontrola obchodu mogę polecić seven guard dystrybutor to firma www.s7.pl można zrobić odczyt na komputer a działa to bardzo prosto montujesz punkt w miejscach tak jak napisałeś skrajnych a portier dostaje urządzenie i musi przyłożyć taki rejstrator który zapamiętuje o której i w jakiej kolejności portier przemieszczał się po obiekcie. Poszukaj jeszcze coś takiego RF GUARD.
  • OptexOptex
  • Poziom 9  
    Dzięki bardzo za podpowiedź . Jeżeli chodzi o tan pierwszy to chyba będzie ok, bo z drugim nie wiem czy te punkty kontrolne muszą mieć jakieś zasilanie czy podłączenie do czegoś.
  • Poziom 26  
    Nie muszą mieć zasilania tylko śrubka i naklejka żeby portier na noc ich nie odkręcił i robił obchód w budce.
  • Poziom 2  
    Zdecydowanie plus dla Rogera.
    Pewny i sprawdzony system z bardzo dobrym softem
    I taka zaleta.... działą to na zasadzie zbliżenia a nie jak SevenGuard dotyku gdzie zdażało się nam na obiekcie iż strażnik dotknął punkty.. ale nie zarejestrowało go.
  • Poziom 1  
    Jest inny system, który zostawia daleko w tyle wszystkie te Rogery i Sevenguardy etc. jego opis znalazłem na stronie www.activeguard.pl

Polecam lekturę, to jest system czasu rzeczywistego i ma bardzo ciekawą aplikację (kolega prowadzący małą agencję ochrony kupił i jest zadowolony).