Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

epson stylus c43sx komputer nie moze polacyzc sie z drukarka

lukkasz89 13 Mar 2007 19:53 3203 6
    lukkasz89
    Level 9  
    mam problem z pielucha w tej drukarce... probuje zrobic tak jak to napisanoi na forum i tym podanym programem wyzerowac jej licznik i tu pojawia sie problem gdyz komputer wywala mi ze nie moze polacyzc sie z drukarka:|

Czy ja cos zle konfiguruje? Jedyne co zrobilem to w Configuration z listy rozwijanej w 1 oknie wybralem EPSON Stylus c43SX Series a w drugim oknie Epson Stylus C4x no i to na tyle i nie moze polaczyc... prosze bardzo o pomoc:/

Moderated By kosmita:

Zmieniłem temat
    Wpis dokonany w dniu: 2007-03-15 o godzinie: 09:33

pjprezes
    Level 19  
    A czy masz prawidłowo zainstalowany sterownik w systemie i czy odpowiednio zaadresowany? Mam na myśli czy w port drukarki jest ustawiony na LPT1? Jeśli tak podmień kabel i/lub spróbuj na innym komputerze. Sprawdź tez czy komputer widzi poziom tuszy w drukarce i czy można odświeżyć widok. Zresetowałem już dziesiątki czterdziestek trójek za pomocą SSC i jak wyskakiwały jakieś jaja z łącznością to zazwyczaj była to niezgodność portu drukarki albo uwalony kabel.
    lukkasz89
    Level 9  
    tzn tak jak wchodze w drukarki (w windowsie) w ich wlasciwosci czy cos podobnego to tam mam znaczeek ze jest ok a co do programu to jak probuje odswiezyc to wyskakuje tez problem z komunikacja... moglbys mi wytlumaczyc jak to skonfuigurowac i podlaczyc? normalnie drukarke mam podlaczona rpzez skaner do komputera lecz pomyslalem ze moze to musi byc bezposrednie polaczenie wiec podlaczylem ja bezposrednio lecz to nie pomoglo...

prosze powiedz jak skonfigurowac ten program zeby gralo:]

z gory dzieki!!;)
    lukkasz89
    Level 9  
    wielkie dzieki:] problem tkwil w tym ze nie mialem zaznaczonego "start utility..." jeszcze jakbys mogl mi powiedziec cos na temat jak wyjac i zmienic pampersa itp to bylbym dozgonnie wdzieczny:]
  • Helpful post
    pjprezes
    Level 19  
    Zdejmujesz górną obudowę (zatrzaski), wykręcasz podajnik papieru (3 śrubki), i wyciągasz 4 warstwy białego materiału. Pieluchę możesz wyprać lub wymienić. Teraz robisz reset, chyba że zrobiłeś wcześniej i nie wracasz do tematu przez dłuższy czas :)
    lukkasz89
    Level 9  
    no mistrzu dzieki:D pieluchy juz sie susza;P heh tylko ze one to biale nie byly;P teraz domyc rece i wsio:] lap pkt;P