Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skąd sciągać filmiki? Co będzie potrzebne?

marcino2000 14 Mar 2007 17:28 774 4
    marcino2000
    Level 24  
    Mam pytanie, skąd sciągać filmiki, w celu np. kompilacji, szukałem na you tube, na video interia, ale tam takich opcji nie znalazłem.
    tym co pomogą, napewno się odwdzięcze, pozdrawiam
  • Helpful post
    bryszard
    Level 15  
    najpierw zainstaluj sobie jak nie masz Mozilla firefox fajowa przeglądarka a potem ten programik videodownloader on po zainstalowaniu utworzy ikonkę w prawym dolnym rogu mozlli i po obejrzeniu filmiku klikasz na tą ikonkę i postępujesz według instrukcji.Przy zapisywaniu filmiku poprzez "zapisz jako"musisz zmienić nazwę na flv czy cos takiego i zapisujesz jako xxxxxxx.flv czy jakoś tak.nie wzytskie fimiki chcą się sciągnąć.
  • Helpful post
    moddyy
    Level 21  
    nie wiem czy o to ci chodzi

na tej stronie
    http://keepvid.com/

wklejasz sobie link do filmiku (musisz mieć włączoną obsługe javascript w przeglądarce przynajmnie przy pierwszym pobraniu potem możesz wyłączyć) wciskasz download

niżej wyskoczy ci link prosto do filmiku klikasz link zapisujesz go pod nazwą jakąchcesz dodająć .flv (czsami dodatkowo pojawiają się linki z gotowymi formatami .avi lub .mp4 do wyboru nie wiem od czego to zależy)

to jest najlepszy sposób na słabe komputery

taki link możemy wprowadzić np w vlc lub mplayerze (w linuxie w konsoli- jezeli link jest za długi skracamy go na stronie np tiny.pl ) i na żywo oglądać bez pobirania na dysk ogranicza nas tylko nasze łącze
    omijamy flaszplayera obciązenia procesora spada o 70% w stosunku do oglądania bezpośrednio ze strony
    marcino2000
    Level 24  
    no w sumie każdy sposób dobry i nadaje się do moich potrzeb. jesli macie jakies pomysły to piszcie. pozdro