Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam taniego radioodtwarzacza

Atlantis86 14 Mar 2007 19:19 513 0
  • #1 14 Mar 2007 19:19
    Atlantis86
    Poziom 19  

Ostatnio przebudowałem instalację audio w Fordzie Escorcie - wmontowałem nowy radioodtwarzacz Panasonica, bo stare radyjko nawet kaset nie potrafiło obsługiwać, w dodatku jak się okazało było monofoniczne i głośniki były scrossowane. Dodałem głośniki z tyłu, a te z przodu i tak muszę wymienić, bo są w opłakanym stanie. Tak czy inaczej, przechodzę do sedna...

Przyszedł mi do głowy pomysł, aby przy okazji zrobić coś podobnego, ale na o wiele mniejszą skalę i za o wiele mniejsze pieniądze w starym, dobrym Polonezie Caro. :) Samochód leciwy, może nie wygląda tak dobrze, może nie pali tak mało, ale przydaje się czasem, gdy ktoś z rodziny zechce gdzieś pojechać Fordem. Było w nim kiedyś radio z magnetofonem, ale padło ze starości... Zastanawiałem się czy nie wrzucić tego radyjka z forda, ale ono nawet niczego nie odtwarza i jest mono...

Tak więc chodzi mi po głowie któryś z tych tanich "mniej firmowych" odtwarzaczy z Allegro. Nie będę wymieniał głośników, z tyłu też nie dam, a więc mocy mi nie potrzeba. Potrzebuję czegoś, żeby grało i mile widziana obsługa MP3. ;) Budżet to około ~150 zł, +/- 20 zł. :)

Czy Mediony z Allegro to dobry pomysł? Spełnią moje założenia? ;)

0 0
  Szukaj w 5mln produktów