Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A PROPOS WYTWORNICY DYMU...

28 Wrz 2003 15:33 1504 2
  • Poziom 32  
    ...mc crypt 700. mala rzecz, a przestala dzialac. jak ktos to zna, powinien wiedziec w czym rzecz. grzejnik grzeje. w pojemniku z fluidem jest na jednej ze scianek takie cos metalowe, zasilane 220., jesli grzejnik osiagnie odpowiednia temp. -przycisniecie przycisku na obudowie lub pilocie powoduje w tym czyms stukniecie i podanie fluidu instalacja rurek do grzalki z dysza. jest taki stuk, jak zawsze, ale nic nie wylatuje z konca. w zbiorniczku byl tylko fluid z dodatkiem zapachowym. jak dziala to cos, czy dyszka jest tak cienka, ze mogla sie zatkac jakims paprochem, kurzem? sam nie wiem jak to odlaczyc od zbiorniczka, czy to jakos wcisniete na sile, czy co? dalej rurki miedziane uszczelniane tasma... ja nie hydraulik, nie bede umial tego rozebrac, ani zlozyc. mam znajomego tej specjalnosci, choc pewnie nigdy takiego czegos nie ruszal. moge zaryzykowac i dac mu do sprobowania, tylko czy to jest do rozebrania, moglo sie zapchac? ktos cos wie na ten temat?
  • Poziom 32  
    odpowiedz w sasiednim podobnym tematycznie poscie. jeszcze raz dzieki za linka,sam nie odwazylbym sie rozbierac instalacji pseudohydraulicznej :)