Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam Softu do ElpiGaz Stella Nord / Elisa Nord softu od we

wiesiulek14 16 Mar 2007 08:15 7537 18
    wiesiulek14
    Level 11  
    Szukam Softu do ElpiGaz Stella Nord / Elisa Nord softu od wersji 4.4.0 z góry dziękuje za wszelką pomoc.
    road_runner
    Level 1  
    Witam
    Podłaczam sie pod ten watek gdyz takze szukam softu do ElpiGaz Stella Nord / Elisa Nord. Moze ktos go ma i przesłał by mi na meila?
    pozdr.
    alfa-technika
    Level 12  
    witam, posiadam full wersje 4.6.5 (mapa wtrysku, cieśnienie itd), jakby co to proszę na priv albo maila
    blade9999
    Level 11  
    Witam

Napisałem do ciebie priv ale nie odpisałeś :( wyslij jak mozesz na kondzio9999(malpa)gmail.com
    Motya0678
    Level 1  
    Witam
    full wersje 4.6.5 (mapa wtrysku, cieśnienie itd)
    Wyslij jak mozesz na anisimov78(małpa)gmail.com

dziękuje
    vcc
    Level 35  
    Witam
    Jeżeli można by prosić jozek346(małpa)wp.pl
    Z góry dziękuję
    Qwai
    Level 11  
    Witam

Jeśli możecie to też bardzo proszę na qwai(małpa)o2.pl Mam daleko do serwisu wiec bardzo by się przydał :-)

Dzięki
    jarox36
    Level 2  
    Witam

Bardzo bym cię prosił o podesłanie na jaro36x(malpa)wp.pl bardzo mi zależy .

Pozdrawiam i z góry Dziękuje

Dodano po 1 [minuty]:

Witam

Bardzo bym cię prosił o podesłanie na jaro36x(malpa)wp.pl bardzo mi zależy .

Pozdrawiam i z góry Dziękuje
    tezewiusz
    Level 11  
    Witam
    Jeśli można to ja też bym bardzo prosił na tezewiusz(malpa)o2.pl
    Z góry bardzo dziękuję
    kazio11
    Level 1  
    Witam. Mam prośbę. Ma może ktoś sofcik do Elpigaz stella ale w polskiej wersji jezykowej, bo te ktore znajduje sa po wlosku. Jesli ktos mam bylbym wdzieczny za przeslanie na meila kazio11(malpa)op.pl Z gory dzieki
    rafi300
    Level 1  
    Witam, jeśli mogę to też poproszę o programik do Stelli Nord na poniższy e-mail
    Z góry wielkie dzięki.
    rafi300(malpa)vp.pl
    User removed account
    User removed account  
    szybkikamilo
    Level 1  
    Witam.
    Także poprosiłbym o przesłanie softu do ElpiGaz Stella Nord / Elisa Nord na
    adres: kamil199106(małpa)tlen.pl
    crx16
    Level 10  
    witam mam [problem z gazem.Mianowicie jakis miesiac temu chciqlem odpalic samochod ale gaz sie nie wlaczyl nawet nie zapalila sie centralka w srodku ze zmiana b/g .wiec wyjelem sterownik odpielem od pinow i zanioslem do domu nic nie rozbierajac ani nic . pozniej podpielem i bylo juz ok . tydzien temu od kad sa mrozy to samo mi sie dzialo gdy odpielem z pinow na ok 15 min zaczelo dzialac lecz ostatnio nic nie dziala nie wlacza sie sterownik patrzylem jest caly centralka w srodku nie swieci sie .co moze byc powodem badz moze ktos mnie doprowadzi do przyczyny problemu sterownik stella nord listwa ig1reduktor albert
    xpisto1
    Level 12  
    witam potrzebuje softu do stelli nord email xpisto1(malpa)o2.pl dziękuje
    Andrzej_2012
    Level 11  
    Witam. Kupiłem interfejs do Elpigazu do centralki Nicolaus 2004. Ściągnąłem program z sieci Nicolaus 2004, ale jak go instaluję to w każdym jednym, który ściągnąłem posiadał wirusa. Wirusa oczywiście usunąłem. Interfejs zainstalowałem na Laptopie z wyjściem na USB, oczywiście zmieniłem w ustawieniach na com 1. W laptopie mam zainstalowany Windows 7. Nie wiem czy soft Nicolaus 2004 działa na tym programie operacyjnym. Po wciśnięciu w programie połącz podczas gdy interfejs jest podłączony do centralki przy włączonym zapłonie nie mam żadnej reakcji nie ma komunikacji, nic się nie dzieje, nie ma żadnej informacji. Nigdzie w Internecie nie ma opisu co do zasady działania programu Nicolaus 2004. Proszę o pomoc
    Andrzej_2012
    Level 11  
    Jeszcze nie podłączyłem interfejsu pod centralkę Nicolaus 2004 ale chyba znalazłem błąd odnośnie braku połączenia. Zmieniłem plik w programie SerAebIL.dll i teraz po wciśnięciu w programie połącz program próbuje się połączyć. Sprawdzę po południu i napiszę czy to była przyczyna braku komunikacji programu centralką.
    Andrzej_2012
    Level 11  
    Sprawdziłem i się z centralką połączyłem. Wszystko śmiga jak należy. Soft Nicolaus 2004 działa na Windows 7.
    JARO-N
    Level 1  
    Witam, niech ktoś mi wyśle ten program elpigaz 6.0.7.0 ic (PL) jaro1982(malpa)o2.pl