Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak znale(ś)ć wzmacniacz w radiu samochodowym?

16 Mar 2007 17:34 1152 8
  • Poziom 10  
    mam takie nie typowe pytanie, mianowicie jak znaleść wzmacniacz w radiu. konkretnie chodzi mi o model audi beta cc. jest to standardowe wyposażenie w sprowadzonych autach typu audi.
    planuje podłączyć odtwarzacz mp3 za pomocą kabla przez mini dzeki porosto do wzmacniacza.

Post był raportowany.

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA. --> REGULAMIN. [hefid]
  • Poziom 20  
    Sorki jeśli nie wiesz jak nie bierz się!
  • Poziom 10  
    a w tych starszych, które tylko odtważają fale radiowe. masz może jakieś zdjęcia,schematy??
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Może zanim się weźmiesz za naprawę radioodbiorników, to cofniesz się do szkoły i nauczysz pisać? Błąd ortograficzny już w tytule postu. Dalej nie lepiej. a radio nie odtwaRZa fal radiowych, tylko je odbiera.
  • Poziom 10  
    jak ktoś chce coś szybko napisać to zazwyczaj robi dużo błędów. myślałem ze kolega o tym wie i nie wiem dlaczego robi sobie z tego powodu wrogów?

Dodano po 5 [minuty]:

może ktoś coś napisze na temat?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Powiem ci tak: g*wno prawda!!! Jak ktoś umie, to nawet pisząc szybko nie popełnia błędów. Szczególnie ortograficznych! Poza tym sam nie wiesz, czego szukasz i w jakim radiu. A jakbyś miał odrobinę wiedzy, to znalazłbyś rozwiązanie bez pytania na forum.
  • Poziom 10  
    myślę że właśnie od tego służy forum aby się dowiedzieć, douczyć pewnych rzeczy których się nie wie. to wiesz może coś na temat tego wzmacniacza?
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Następny post radio nie działa co może być?
    ps post pisany szybko...
  • Poziom 43  
    Pax, Panowie. Myślę że trzeba koledze uświadomić by mierzył siły na zamiary i nim zacznie przerabiać to niech douczy się teoretycznie ale nie w taki sposób. Do takich przeróbek trzeba mieć nie tylko ogólne pojęcie jak działa radio ale wiedzę jak działają dokładnie wszystkie układy radia a nie tylko gdzie są. Dla dobra radia temat zamykam a koledze radzę by zalecił to komuś bardziej fachowemu.

SławeK