Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Altusy 75 i resory z umifon'u

polakk 16 Mar 2007 18:07 2249 5
  • #1 16 Mar 2007 18:07
    polakk
    Poziom 18  

Koleżanka ma od dawien dawna nie uzywane Altusy 75, no i oczywiscie rezor w GDN'ach posypał się przy dotknięciu, ale jako że nie grały bez niego to myślę że sama jego wymiana powinna pomóc- mebrana i cewka sa ok. Słyszach dobre opinie o tej firmie, napisałem do Unifonu, i dostałem odpowiedź, że "Do głośnika GDN 25/40/3 nadaje się zawieszenie Z 25"- czyli resor z tkaniny, o 3 karbach... Mi się wydaje ze jednak powinna byc tam pianka o 1 karbie, tak jak jest oryginalnie... jeżeli Unifon takowych resorów nie robi, czy ma ktoś sprawdzone rodło pasujących resorów piankowych do takich głośników, bo nie chce wywalać oryginalnych membran, na rzecz jakichś podróbek z gumowym zawieszeniem...

• #4 16 Mar 2007 23:56
    majkel sony
    Poziom 25  

Dodam od siebie ,żę wielokrotnie kupywałem w sklepie pabel zawieszenia ,cewki, a nawet kable. Zawieszenie jak oryginał wygląda -polecam
    A twardym zawieszeniem materiałowym to zrobisz mu ała nie bedzie dobrze grał, bo bedzie sztywniejszy- zawieszenia są do estradówek.
    Kup piankę najlepiej z pabla.

Pozdrawiam

Post był raportowany.

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA. --> REGULAMIN. [hefid]

• #5 19 Sty 2014 12:34
    Micharlito
    Poziom 35  

Proszę mi wybaczyć wykopaliska ale chcę dodać b istotną opinię o regeneracji w tym pseudo serwisie.
    Otóż jako że nie mam czasu już na naprawy głośników sam a kolega poprosił mnie o to by zająć się jego głośnikami wysłałem właśnie jego głośniki do nich Umifonu. Głośniki robili b długi czas słaby kontakt mailowy.
    Głośniki przyszły po ok 3-4tygodniach nawet jak pytałem czy mam wpłacić na konto czy płatne przy odbiorze nie dostałem odp i później dzwoni ojciec z domu że jakaś paczka i każą płacić. Zgrozo co za ludzie !!
    Przyjechałem do domu odpakowuje pozawijane to w słaby sposób szukam paragonu i nic !! Zero po prostu miałem już nerwa ale mówię dobra tam może zapomnieli. Były to 4szt głośników Magnata na zawieszeniu 16cm do zmiany. Koszt 200zł
    Spojrzałem tylko jeszcze z ciekawości na ich "pracę" i czegoś takiego to jeszcze nie widziałem w garażu u Cheńka, zawieszenie źle przyklejone do membrany miejscami wcale !! Czyszczenie kosza po starym zawieszeniu również pozostawiało wiele do życzenia. Samo zawieszenie jak to zawieszenie normalne jak każde. Wkurzyłem się niemiłosiernie bo nie dość że skasowali za naprawę dość sporo to jeszcze było to totalnie spier***olone
    PRZESTRZEGAM przed naprawami u nich, jeśli chcesz zrobić to porządnie lepiej zrób sam. Albo poszukaj innego serwisu. Takiej amatorki to nie spotkałem dawno !!

• #6 19 Sty 2014 18:32
    DjMapet
    Poziom 42  

Szkoda że taka firma w tak głupi sposób traci renomę.
    Polecam Altusserwis z Siemianowic Śl, tel: 608 829 269. Robi wszystkie głośniki, nie tylko do altusów, jak sugeruje to nazwa firmy. Nie jest tani, ale od niego głośniki wychodzą jak nowe. Można też pytać o całe, gotowe głośniki i kolumny - ale już głównie domowe.

Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME