Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mt-BOX, wybieranie plików flash, wartości VPP, kabel.

bsp1 17 Mar 2007 11:56 1121 4
  • #1 17 Mar 2007 11:56
    bsp1
    Poziom 13  

Witam. Od niedawna jestem szczesliwym posiadacze MT, wszystko fajnie gania, jednak mam maly problem i kilka pytan:
    1) jak zmusic MT, zeby sam wybieral pliki flasha, ktore znajduja sie w innej lokalizacji niz domyslnie
    2) jakie powinny byc wartosci VPP i co oznacza jesli jest za malo?
    3) jest jakas mozliwosc sprawdzenia kabla podlaczeniu do mt i fona?

Ogolnie malo jest postow o MT na forum, wiec bedzie bardzo milo, jesli doswiadczeni uzytkownicy podziela sie wiedza w tym zakresie:)

0 4
  • MagBoss
  • #2 17 Mar 2007 20:47
    Multi_COM
    Spec od GSM

1) Nie wiem czy ini rozwiazuje ten progblem ale chyba wszytsko musi byc tam gdzie powinno byc - nigdy nie eksperymentowalem bo i po co
    2) chodzi ci o pomiar napiecia na adapterze ? bo nie rozumiem Twojego pytania
    3) i znow nie rozumiem Twojego pytania - co chcesz dokladnie sprawdzic ?

0
  • #3 17 Mar 2007 20:57
    Stokłosy
    Spec od GSM

Ciezko odpowiadac jak nie wiadomo o co chodzi komus kto zadaje pytanie...

Co do kabli to kable od tornado musisz podłaczac do boxa tylko przez adapter zakupiony z boxem. Jak podłaczysz kable od tornado bezposrednio , uszkodzisz komunikacje box/telefon. Dwa skrajne piny w złaczu boxa minimalnie wepchniesz do srodka i spowodujesz brak komunikacji. Bo tam gdzie adapter ma piny , kable tornado z racji mniejszej ilosci pinow maja plastik. Wpychajac (wbijajac) złacze w box......

0
  • #4 18 Mar 2007 14:18
    bsp1
    Poziom 13  

..sorry za niescislosci:)
    1) softy od nokii zajmuja mi ponad 30GB, dlatego mam je na innym dysku, stad to pytanie
    2) w programie mtboxa, mozna zobaczyc jakie jest napiecie na pinie vpp. czasem mowi ze jest za male i trzeba odchaczyc opcje. czasami mam wartosc >1V, czasmi ponad 2V. chcialem sie dowiedziec co to oznacza i czy patrzac na te wartosci mozna poznac czy kabel rowno styka itd (odapter mam i uzywam:))
    3) tu wlasnie chcialem dowiedziec sie, czy ostnieje mozliwosc programowego sprawdzenia poprawnosci komunikacji box - tel. tzn czy wszystkie piny stykaja sie z plyta, czy polaczenia wewnatrz kabelka sa prawidlowe, czy rezystory na bsi i bsi-gnd maja poprawna wartosc

dzieki panowie za odpowiedzi, boxa mam kilka dni, jeszcze troszke sie w nim gubie...

0
  • #5 20 Mar 2007 21:16
    Multi_COM
    Spec od GSM

a nie prosciej odczytac Info aby sprawdzic czy komunikacja jest czy jej nie ma a nie kominowac z pomiarami ? chyba nie ma sensu wywazac otwartych drzwi..jak cos jest nie tak to dopiero ponzije mozesz szukac czy sa dobre wartosc rezystoroww kablu itp

0