Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi 80 B-4 1.9TDI 1992 Jaki alarm proponujecie.

17 Mar 2007 13:10 1725 10
  • Poziom 14  
    Witam, zakupiłem ostatnio to autko lecz ma tylko centralny zamek. Jaki alarm proponujecie ? Chce na allegro zakupić scyzoryk Audi żeby mieć wszystko w jednym kluczyku.

http://moto.allegro.pl/item175901946_kluczyk_kluczyki_audi_scyzoryk_oryginal_1_klasa_.html

Teraz mam problem z wybraniem alarmu. Myślę nad Seo tylko nie wiem jakim gdyż albo Perfect lub Dolphin. Czym jeden od drugiego się różni ?

I mam taki problem chyba związany z centralnym zamkiem:
    Gdy bagażnik jest otwarty to centralny działa i moge auto zamknąć i otworzyć lecz przy zamkniętych drzwiach nadal klapa bagażnika jest otwarta. a jak przekręce kluczykiem i ją zamkne to od razu wszystkie drzwi mi sie zamykają ale juz z pilota drzwi nie otworze tylko musze znów otworzyć bagażnik z klucza i wtedy wszystkie drzwi się otwierają. w pierwszy dzień elefancko przyjechałem na parking i zamkłem z pilota wszystkie 4 drzwi i poszedłem do domu. na 2 dzień dopiero się kapłem że bagażnik jest cały czas otwarty i jak go zamkłem kluczykiem to już pilot nie działał ?

Co myślicie o tym alarmie ?

http://www.conda.pl/product.php?id=8

lub sam poskładałem :

- Seo - Dolphin Plus
    - ULTRASONIC DETECTOR - ultraźwiękowy czujnik ruchu lub Czujnik Ultradźwiękowy STER
    - MAGNETIC SENSOR - czujnik położenia i odholowania
    - SHOCK SENSOR - czujnik wstrząsowy
    - Elektrozawór paliwa
    - Czujnik krańcowy maski i bagażnika
    - Syrena alarmowa z akumulatorem BS - 46
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    do tego klucza musisz dokupić jeszcze nowsze audi.
    Powinieneś założyć założyć zwykłe seo concerto z pilotami i ultradźwiękami i to wszystko a pytanie które zadajesz są trafne ale do Audi 2002r.O scyzorykach zapomnij
  • Poziom 14  
    Acha dziękuje panu bardzo. A czy jest możliwość zakupić jakiś scyzoryk z pilotem, czy jednak musze mieć ten swój klucz a wraz z nim osobny pilot do auta ?
  • Poziom 32  
    nawet zakupiony scezoryk do którego mozna przelutowac scalak z SEO nie jest dobrym rozwiązaniem bo się rozlatuje (kiepsko zrobiony )oryginalny jest lepszy ale wszelkie kombinacje z przekładaniem płytki są porażką techniczną -chyba że ktoś lubi walki z pilotami
  • Poziom 14  
    witam, a jak chce założyć centralny zamek i autoalarm ze scyzorykiem to centralny musze zakupić bez pilotów ? czy taki z pilotami ?
  • Poziom 33  
    Jak alarm będziesz miał z pilotem to powiedz mi po co ci pilot do zamka?
  • Poziom 10  
    mi bardzo dobrze wkładało się do tego anakondę. poszukaj na www.altimplus.pl . ostatnio mają całkiem ładne piloty a cenowo tez nie są straszni. i zawsze pózżniej dzwoniąc mozna dostac porade co i jak. nie polecam tylko brac alarmu z wbudowanym cu gdyz maja je kiepskiej jakosci (zarówno mikrofony jak i całe czujniki - niedawno w niemal każdym siadał kwarc...)
  • Poziom 28  
    Ja proponuję dobry alarm zamontowany poprawnie w dobrym Zakładzie. Same urządzenia to tylko 10% sukcesu.
  • Poziom 10  
    mr-perch napisał:
    Ja proponuję dobry alarm zamontowany poprawnie w dobrym Zakładzie. Same urządzenia to tylko 10% sukcesu.

zgadzam się z tym. tyle ze dobry alarm oszczedzi nerwów gdy nie trzeba bedzie walczyc chocby ze skracaniem sie zasiegu, sklejaniem przekazników, czy wyskakiwaniem pilotów z pamięci. nie polecam alarmów chińskich

pozdro
  • Poziom 28  
    :arrow: weedsurfer, przecież "dobry" nie znaczy to, co napisałeś