Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy wszystkie Alarmy pasuja do Opla Corsy

djharrison 17 Mar 2007 19:41 1314 7
  • #1 17 Mar 2007 19:41
    djharrison
    Poziom 9  

Witam chce kupic sobie autoalarm do mojego samochodziku i w ofertach jest tyle alarmow do wyboru i oczywiscie sa rozne ceny jaki najlepiej wybrac chodzi tez zeby to byl zestaw z centralnym zamkiem (otwieranie i zamykanie dzwi za pomoca pilota) co byscie doradzili i jaki koszt czy dostane do 150 zl :?::?::?:

Możesz zamontować KAŻDY alarm pilotowy. Od najprostszych, po najbardziej rozbudowane z powiadomieniem na telefon i namierzaniem. Podobnie z zamkiem centralnym. Człowiek z praktyką zrobi ci to spokojnie na uniwersalnych siłownikach. Wszystko zależy od twoich finansów. Poszukaj lepiej tematów traktujących o jakości alarmów i wybierz coś dla siebie. Unikaj taniej chińszczyzny i większości alarmów z allegro.
    Temat zamykam. <Błażej>

0 7
  • #2 17 Mar 2007 21:24
    pkhenr
    Poziom 32  

sam alarm ledwo zamki jak kupisz lipne to co kilka miesięcy będziesz wymieniał .a corsa to ile ma lat i drzwi ?

0
  • #3 17 Mar 2007 23:54
    michalmiko
    Poziom 17  

Ja polecam Autoalarm Tytan. Może niema funkcji tyle co te chińczyki full wyposażone, ale za to niezawodny :)

0
  • #4 18 Mar 2007 12:47
    rafcio363
    Poziom 30  

cos taniego w miare sie niepsujacego to legendford f14, cos dobrego i sprawdzonego seo concerto.

0
  • #5 18 Mar 2007 20:32
    jagrer
    Poziom 12  

Witam !!!

A może PROXIMA jest niezawodny , sam mam juz 7 lat i nic sie nie dzieje
    tylko wymiana baterii w pilocie

0
  • #6 18 Mar 2007 23:40
    rafcio363
    Poziom 30  

pozatym corse C sie robi na zamku specjalizowanym produkcji mera blonie...o ile to C,wiec nielicz ze zrobisz cos dobrego za frajer

0
  • #7 21 Mar 2007 19:02
    xwit
    Poziom 33  

ja robiłem na zwykłym i poszło.

0
  • #8 23 Mar 2007 22:29
    slaweekk
    Poziom 2  

Witam. Niedawno miałem podobny problem z wyborem alarmu. zdecydowałem sie założyć alarm "ELITA PRO" ( w Lanosie). Muszę powiedzieć że nie był tani, lecz w pełni zaspokoił moje oczekiwania. Ma bardzo dużo ustawień z czego tak naprawdę, jak się okazało, wykorzystuje się kilka. interesującą wersją tego alarmu jest możliwość dołączenia modułu który powiadamia o pobudzeniu alarmu na komórkę. Podam link do firmy w której kupiłem, w zakładce "pliki do pobrania" są instrukcje użytkownika i instalacji,ciekawa lektura przed zakupem.

http://www.ls.gda.pl/shop//index.php

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo