Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Exus v10, automatyczne domykanie okien, ryglowanie drzwi.

finalcell 18 Mar 2007 16:28 1410 4
    finalcell
    Level 12  
    przymierzam sie do kupna tego alarmu i mam kilka wątpliwości
    1) da sie ustawić automatyczne domykanie okien bez trzymania przycisku
    2) tak samo można ustawić automatyczne zamykania auta
    3) i jak wygląda sprawa ryglowania drzwi mam opla
    flash_mm
    Level 20  
    ad 1) mozna ustawic zeby domykaly sie dopoki trzymasz przycisk, lub 2 opcja , trzymasz 3 sek i wystawia impuls na ok 30s ,co jest wystarczajace do zamkniecia (ale nie mozna zatrzymac domykania)
    ad 2) nie rozumiem pytania, ale mozna ustawic zeby sie domykal po przypadkowym wylaczeniu (i nie otwarciu drzwi) lub zeby sie sam zalaczyl po zamknieciu ostatnich drzwi , z opcja zamykania centralnego lub nie - ale uwaga zeby nie zostawic kluczykow w aucie.
    ad 3) ryglowanie jest scisle przywiazane do modelu auta. o tym doczytasz na forum.

p.s sam mam taki alarm ( w 2 autach , od 2 lat)
    finalcell
    Level 12  
    mi chodzi żeby szyby domykały się za jednym kliknięciem czyli pyk alarm zamyka zamyki uzbraja się i domyka szyby, a co do drugiego to mi chodziło o automatyczne uzborjenie po pewnym czasie
    flash_mm
    Level 20  
    to niestety mususz dolozyc chocby przekaznik opoznionego wylaczania swiatla z poloneza aby w tym alarmie zrealizowac taka funkcje. osobiscie uwazam ze nie jest to dobry pomysl zeby zawsze zamykac okna, a jak bedziesz chcial zamknac auto a zostawic uchylone szyby albo szyberdach zeby sie przewietrzylo?
    finalcell
    Level 12  
    chyba wezme seo dolphine,
    nie wiem nigdy nie potrzebowałem to wtedy włoże coś przy zamykaniu i zadziała przeciążeniówka i okno powinno sie otworzyć tak mi sie wydaje ,