Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orginale radio od Toyoty Camry

misiek_mati 19 Mar 2007 13:29 1200 4
  • #1 19 Mar 2007 13:29
    misiek_mati
    Poziom 9  

Witam,

mam taki problemik a raczej duzy problem.

Mam Toyote Camry i jest w nim orginalne radio na kasety i cd w jednym i jakis czas temu auto sie uszkodzilo i zostaly odlaczone klemymy od akumulatora. Trwalo to jakis miesiac i klemy po tym czasie zostaly znow podlaczone i od tego czasu radio sie nie wlacza i pokazuje na wyswietlaczu
    obrazek KLUCZYKA i napis HELP

dawałem do trzech specow, podobno najlepsi w miescie gdy zglaszalem sie po obior czekala mnie wiadomosc ze radio nie zostalo naprawione albo odkodowane.

Niemam pojecia co sie stalo albo tym baerdziej co z nim zrobic ciezko dostac takie radio dosyc w dobrej cenie.

Prosze o jakie kolwiek rady, ewentualnie uswiadomic mnie ze jednak radio jest juz nie do naprawy.

Pozdrawiam
    Mateusz

0 4
  • #2 19 Mar 2007 13:39
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

Jeśli chce Pan uzyskać odpowiedź :arrow: proszę podać typ radia bo jasnowidzów raczej nie mamy na forum

0
  • #3 19 Mar 2007 15:50
    SlaweK
    Poziom 43  

Można się domyślać co to za radio i co mu jest ale ktoś fachowy z HELPem powinen sobie poradzić pod warunkiem że nie przeorali za bardzo radia. Ale oczywiscie typ i model jest konieczny.

SlaweK

0
  • #4 19 Mar 2007 23:18
    misiek_mati
    Poziom 9  

Tak pewnie ze napisze jaki to model, tylko myslalem ze malo takich modeli wychodzilo bedzie wiadomo o co chodzi a numeru nie mialem pod reka.
    Jutro podam dokladny model.

Pozdrawiam
    Mateusz

0
  • #5 11 Gru 2009 12:20
    zolgreen
    Poziom 9  

Radio miało aktywowany system antykradzieżowy. Jeżeli nie znasz kodu (pin) to radio jest przydatne tylko jako żródło części zamiennych.

0
  Szukaj w 5mln produktów