Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot do alarmu Silicon. Moża dorobić lub kupić?

kmitki 20 Mar 2007 17:01 3495 10
  • #1 20 Mar 2007 17:01
    kmitki
    Poziom 22  

Witam. Mam pytanie: Czy można dorobić lub dokupić pilot do alarmu Silicon. Alarm działał razem z centralnym zamkiem.Centralny otwiera się teraz z kluczyka i zamyka.Alarm ten znajduje sie w Oplu Astrze 1 i nie jest fabryczny.Czy wie ktoś gdzie można dorobić lub dokupić taki pilot i czy będzie on działał z centralką?

• #3 20 Mar 2007 20:38
    kmitki
    Poziom 22  

Jutro wyjmę centralke i sprawdze jaki to typ.Tylko czy da się go dostroić tak żeby mi działał?

• #4 21 Mar 2007 15:20
    kmitki
    Poziom 22  

Na centralce znałazłem coś takiego SILICON RXA 157775

• Pomocny post
    #7 22 Mar 2007 22:38
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Jest to jeden z pierwszych modeli Silicona. Nie warto dorabiać pilota. Pilot w Poznaniu jest dostępny za ok 90 zł. Lepiej przerobić na inny system. Poszukaj trochę w wyszukiwarce. Nie tak dawno był poruszany podobny temat.

• #8 23 Mar 2007 22:52
    kmitki
    Poziom 22  

wiem że to stary model ale może by się udało coś dopasować do niego.

• Pomocny post
    #9 23 Mar 2007 23:14
    Zmacio
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Da się dopasować pilota na scalaku SLC-03, o którym pisałem w poprzednim poście. Poczytaj trochę opinie ludzi na forum na temat takich staroci. Jeśli zamierzasz trochę pojeżdzic tym autkiem, to lepiej załóż coś nowego. Jeśli jesteś przywiązany do tego systemu i chcesz tanio pilota to szukaj na allegro używanego. Kodowanie pilota odbywa się przez odpowiednie ustawienie zworek w pilocie i części odbiorczej na scalaku SLC-02.

• Pomocny post
    #10 24 Mar 2007 07:23
    Gienek
    Poziom 35  

Panie kmitki, ja już w drugim poście zaproponowałem pilota do tego alarmu. Jest to pilot na scalaku SLC-03 (TX09HC6). Z ceną się dogadamy (nie tyle co w Poznaniu).

• #11 29 Mar 2007 17:01
    kmitki
    Poziom 22  

Dziękuje wszystkim za pompc.Wymieniam centralke na nową i mam2 lata gwarancji 2 nowe piloty za 125 zł. Kombinowanie z dorabianiem żeczywiście nie ma sensu.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo