Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta micro SD. Na telefonie nie można na nią wejść.

20 Mar 2007 23:21 1820 6
  • Poziom 2  
    witam mam problem i zarazem pytanie nie wiedziałem gdzie to napisać wiec pisze to tutaj a wiec wczoraj wyjąłem kartę (512) z telefony E250 wsadziłem ja do czytnika kart aby cos wrzucić na nią ale na początek skusiło mnie aby ja sformatować w tym czytniku tak tez zrobiłem trwało to kilka sekund i nagle na monitorze pojawił się komunikat, ze system nie może wykonać do końca formatowania i zaczol się problem nie mogę wejść na ta kartę w telefonie mi pisze ze jest błąd a w tym momencie gdy karta jest w czytniku pisze ze dysk w stacji nie jest sformatowany co z tym fantem zrobić może ktoś się spotkał z czymś takim nie wiem czy kartę wywalić i zamawiać nowa moze jest jakis program do formatowania kart

pozdrawiam
  • Poziom 28  
    zobacz tak na wszelki wypadek czy zasuwka protekcji w przelotce nie jest przesunieta. Formatujac koniecznie ustaw system FAT (nie FAT32 czy NTFS!!). Jesli nadal nie chce sie sformatowac to zareklamuj karte.
  • Poziom 2  
    zasuwka jest na swoim miejscu kurde nie jestem pewien ale chyba na poczatku formatowałem fat32 to lipa reklamowac nie bede bo karta byla kupiona na allegro a nie mam dowodu zakupy

pozdrawiam
  • Poziom 24  
    A próbowałes formatowac w telefonie ??
  • Poziom 2  
    w telefonie pisze mi ze jest bład kiedys czytałem tu na forum ze jest jakis program zeby doprowadzic formatowanie do konca ale nie pamietam jaki to byl temat ma moze ktos jeszcze jakies pomysły
  • Poziom 15  
    w zewnętrznym czytniku na USB spróbuj formatować programem HP_USB_Boot_Utility
    mi pomógł ostatnio :)
    robilem to na XP
    formatuj na FAT
  • Poziom 2  
    lipa ten HP nie daje rady formatuje i na koncu wykakuje bład

bad volume labal