Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie kanałów w Connexions Cx 95

21 Mar 2007 20:29 2420 9
  • Poziom 9  
    Witam!! Mam problem. Dostałem właśnie taki stary tuner analogowy Connexions CX95 Stereo Satellite Receiver i chciałem zaprogramować kilka kanałów. Chodzi głównie o analogowy TVN wykonałem wszystkie możliwe kombinacje na pilocie i nic. Wiem jednak że niedawno tam TVN był tylko znikł , proszę o szybką pomoc pozdrawiam !!

Moderowany przez zbynex:

Poprawiłem temat i post

• Poziom 29  
    TVN w dalszym ciągu nadawany jest analogowo bez kodowania, więc powinieneś go bez trudu znaleźć.
  • Poziom 9  
    ja wiem ze nadaje tylko jak to zrobic w tym tunerze jak sie tego szuka?
  • Poziom 29  
    lukash99 napisał:
    ja wiem ze nadaje tylko jak to zrobic w tym tunerze jak sie tego szuka?

W menu odszukaj funkcję szukanie/skanowanie programów/satelity. Różnie się to nazywa w różnych tunerach.
  • Poziom 9  
    ja wiem ale to nie jest tuner cyfrowy zeby wchodzic do menu tam wszystko sie na pilocie robi.
  • Poziom 29  
    Może masz na pilocie przycisk TUNNING i strzałki w lewo i prawo?
  • Poziom 9  
    gdyby takie cos tam było nie zawracałbym Wam głowy!!! Alu juz sobie poradziłem a tak wogóle dziękuje za zainteresowanie i pomoc Pozdrawiam!!! meloch thx!!
  • Poziom 10  
    Jezeli masz oryginalny pilot to jest na nim przycisk " CH/FREQ " musisz go nacisnąć,a pożniej przyciski " CHANNEL ".Jezeli chcesz zmienic polaryzacje to służy do tego przycisk " V/H "Jeżlei znajdziesz juz interesujący Cie kanał to naciskasz przycisk " STORE "(ten musisz chwile przytrzymać)... :)

Dodano po 46 [sekundy]:

Teraz dopier zauważyłme że problem juz zniknąła :/ hehe
  • Poziom 1  
    A czy wie ktoś może jak zaprogramować pilot uniwersalny URC22B pod ten dekoder? Nie wiem jakiego kodu użyć, żeby owy pilot współpracował z CX95.
    Z góry dziękuję za odpowiedź
  • Poziom 9  
    Witam! Dzięki waszemu forum poradziłem sobie w zaprogramowaniu stacji lecz w tym sęk, że nie moge znaleźć polskich stacji są tylko niemieckie lub rosyjskie i w związku z tym kieruje do was pytanie czy wie ktoś co mam zrobić??. Gdzieś na jakimś foru czytałem o jakimś formacie Astra i Hotbird czy to ma powiązanie z tym?? Proszę o szybką odpowiedź.