Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

11ak28 vestel, obraz podobny do negatywu.

22 Mar 2007 12:03 1353 8
  • Poziom 26  
    Nawet nie wiem co to za tv, bo jest z giełdy.
    Naklejka zerwana a z przodu Philips.
    Tv ma płytę 11AK28 Vestel, obraz jest ale taki podobny do negatywa.
    Kolory nie takie jak powinny być.
    Na bloku 100Hz nie ma ekranów, nie wiem czy to z tego , czy raczej coś padło.

Czy gdzieś można kupić cały blok ?

Pozdrawiam
    tomcio
  • Poziom 31  
    Witaj!
    Sprawdź najpierw napięcia wychodzące z zasilacza, żarzenie kineskopu oraz spróbuj niewielkiej regulacji S2.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    nieraz pomaga dokładne przelutowanie modułu, jest to chyba jakiś SEG, Watson lub Uniwersum. Ostatnio mój znajomy kupił na giełdzie Philipsa zrobionego ze Schnaidera. Zeby osiągnąć lepszą cenę sprzedający pomalował dodatkowo na srebrno, oczywiście sam przód , bo na tył szkoda farby:)
  • Poziom 26  
    No to chyba ktos wytwornie takich otworzyl,malo ze pomalowany na srebrno to ta farba sie elektryzuje i telewizor kopie!!!!

dostalem takiego philipsa w srodku 11ak z poprzestawiana pamiecia,musialem ta obudowe do masy podlaczyc!!!
  • Poziom 26  
    Raczej to nie to bo nie jest typowy negatyw, ale takie zakłócenia z cyfrówki.
    Raczej od tego coś jest.

Z tym malowaniem to "standard giełdowy".
    Robią na srebrno nawet stare Philips z serii GR a o Schneiderach nie wspomnę.
    Jak to mi panie jedna powiedziała, że ta farba przy ścieraniu kurzu jej schodzi......
    Wszystko idzie jako Philipsa, widać , że najlepszy dostęp do znaków mają.

Efekt strzelania, to dodatkowy gadżet :), z tym , że pamięć później się sypie.
    Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    Tu widze ktosz sprytnie zrobil "recykling". Wyjszczie jedno: recykling doprowadzicz do skutku....
  • Poziom 26  
    Kolego "rtv.service", nie wiem , czy ty widziałeś jaka pomysłowość jest tych sprzedawców z giełdy samochodowej ze Słomczyna.
    Ten tv to naprawdę jest super, on nawet coś działa, ale że nie tak.....no cóż...
    Naprawdę widziałem różne tv, nawet taki co "działa", a miał wtyki powyciągane a trafo wylutowane i panie grało.
    Kiedyś kupujemy monitor, a on do mnie:
    Panie dobry, gra, odwracam go brzęczy coś, odkręcam obudowę, a tam zasilacz ma rozerwanyb bezpiecznik.
    Czasem nawet można coś ciekawego znaleźć, ale trzeba mieć wkrętak i sprawdzać, czasem maja ciekawe płyty z ciekawymi do tv ze scalakami za grosze.

Oni szukają naiwnych, zresztą Wolumen w Wa-wie też nie lepszy.

Co do recyklingu to pewnie masz rację, ale może na Wolumenie uda mi się kupić cały blok, zapytam.
    Pozdrawiam..
  • Poziom 21  
    Jak szukasz bloku to mam taki - sprzedam - jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do mnie maila egon-tv(malpa)o2.pl
  • Poziom 26  
    Sprawa zakończona , udało mi się kupić całą płytę na Wolumenie, co prawda od innego modelu, ale blok ten sam i tv gra.
    Dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam