Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zaprogramować pilot uniwersalny do DVD Philips dvp 3010?

22 Mar 2007 19:57 5833 6
  • Poziom 12  
    Witam

Jak w temacie, potrzebuje zaprogramowac MAK'a 2000 do DVD Philips'a
    dvp 3010. Czy bedzie ten pilot działał z tym DVD?
    Jako jakie urządzenie zaprogramowac pilot gdy nie ma do wyboru przycisku programowania DVD? Próbowałem z roznymi kodami i nie działa...

Jezeli ktos sie z tym spotkał proszę o pomoc i pozdrawiam
  • Poziom 31  
    sproboj z urządzeniem AUX mak2000 ma wiele mozliwosci, oczywiscie mosisz wpisac odpowiedni kod urządzenia jaki chcesz programowac przed szukaniem kodu...
  • Poziom 12  
    Mozna dokładniej jak zaprogramowac mak-a 2000?? jako jakie urządzenie
    bo nie ma przycisku dvd na pilocie... Kod 3175?

Pozdrawiam
  • Poziom 31  
    wg mnie to sproboj tak:

Wcisnij razem VCR SAT jak zamigają naprzemiennie diody to wcisnij AUX potem wpisz kod ten co ci dał kolega wyzej i poczekaj dioda ma sie na zielono zasiwiecic i powinno działac.
  • Poziom 12  
    niestety nie działa...
  • Moderator
    Niestety, to był błędny kod (od satelity Philips). Mogłeś też sam sprawdzić - link podałem, tam również jest możliwość ściągnięcia instrukcji tego pilota. Gorsza sprawa, że MAK po prostu nie ma kodów za pilot oryginalny do tego urządzenia. Ale jednak jest wyjście. Pilot oryginalny do DVP3010 ma symbol RC2K16. Wpisz ten symbol w google i znajdziesz linki do sklepów internetowych, gdzie możesz zadzwonić i zamówić takiego pilota w cenie 35-40zł + przesyłka ok. 11-13zł. Oczywiście pilot w tej cenie to nie oryginał, raczej chiński wytwór, ale musi działać.