Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AUDI A4'97 Problem z licznikiem

strzalaaa 23 Mar 2007 12:14 2563 7
  • #1 23 Mar 2007 12:14
    strzalaaa
    Poziom 17  

Witam wszystkich!
    Mam problem z prędkościomierzem i obrotomierzem oraz wskaźnikiem temp. Otóż problem polega na tym że stopniowo przestały działać. Najpierw padł prędkościomierz, po jakimś czasie obrotomierz i na koniec temp. Po podłączeniu Vag'a i wykonaniu testu wskaźników analogowych poprawnie wskazuje tylko paliwo i temperatura. Obrotomierz i szybkościomierz stoją w miejscu( chociaż za pierwszym razem "drygnęły"). Nie moge też skasować inspekcji, z tego co wiem w tym modelu do 98r potrzebny jest jakiś inny program. Bardzo prosze o porady. Samochód to Audi A4 1.8 Benz/gaz 1997r

• #2 26 Mar 2007 14:15
    strzalaaa
    Poziom 17  

Czy naprawde nikt nic nie może doradzić??

• #3 26 Mar 2007 17:12
    cardiag
    Poziom 30  

stopniowo po zmianie przebiegu?

• #4 26 Mar 2007 17:38
    strzalaaa
    Poziom 17  

szczerze mówiąc nie wiem czy przebieg był zmieniany bo to nie moje auto. Właściciel ma go od roku i on też nie cofał, chyba że poprzedni właściel. Tak wogóle na liczniku ma 200tyś

• #5 26 Mar 2007 20:19
    cardiag
    Poziom 30  

no to wypadałoby wyjac licznik, sprawdzić zasilania, masy, procesor, pamiec..

• #6 27 Mar 2007 00:12
    strzalaaa
    Poziom 17  

Dochodze do wnosku że to procesor, ale sam nie dam rady bez odpowiedniego sprzetu. Zncie może kogoś kto sie w tym specjalizuje w okolicach radom-warszawa?

• #7 02 Cze 2007 23:06
    kabaretpo
    Poziom 10  

miałem podobny problem ale skusiłem się na wymianę licznika i wszystko teraz jest ok.

• #8 07 Cze 2007 11:42
    Auto-Top
    Poziom 2  

Witam. Myślę, że w tym przypadku wystarczy lupa, lutownica i troszkę cierpliwości. W tych autkach to dość częsty przypadek. Sprawdź płytkę drukowana licznika czy nie jest pęknięta ze szczególnym uwzględnieniem
    połączeń lutowanych (bardzo czesto pękaja luty).
    Miałem też przypadek, że zginęło jedno zasilanie, więc też warto to sprawdzić.
    Powodzenia
    Pozdrawiam - Witek.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME