Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

arosa sdi 1,7 świece żarowe załączają się przy pracy silnika

sq3ez 23 Mar 2007 13:21 1953 8
    sq3ez
    Level 11  
    Podczas pracy silnika załączają się świece żarowe zamiast przy rozruchu ?
    Pozdrawiam - Mieczysław
  • Helpful post
    Jka
    Level 16  
    Tzn.że świece grzeją na 100% czy mruga kontrolka od świec w czasie jazdy?Może napisz coś wiecej na ten temat.
    sq3ez
    Level 11  
    Witaj - tak podczas jazdy świece grzeją i kontrolka od świec mruga a przy rozruchu tylko raz mignie. Dziś podczas jazdy kontrolka nie świeciła się i nie grzała świec przy rozruchu. /podłączyłem żarówkę do świec /
    Jka
    Level 16  
    No ale w czasie gdy mruga kontrolka to żarówka też świeci?Może poprostu masz najczęstsze uszkodzenia wyłącznika stopu-też się tak dzieje.Najlepiej podłączyć do komputera,będziesz miał zapisane błędy w sterowniku i szybciej dojdziesz do tego co jest nie tak.Ale nad tym wyłącznikiem pomyśl jest nad pedałem hamulca powinien mieć dwie wtyczki,jeśli tak jest to podmień na nowy.
    Pozdrawiam
    sq3ez
    Level 11  
    Faktycznie ! dziś rano spostrzegłem brak stopu i naprawłem ten włącznik /przy pedale / ale nie sądziłem że to ma wpływ na świece /hi /
    Wielkie dzięki - pozostała tylko jedna usterka ; brak grzania świec przy rozruchu , kontrolka tylko raz mignie, ale napięcie nie dochodzi do świec.
    Jka
    Level 16  
    to nie usterka,te silniki tak mają on dopiero jak jest -5 stopni grzeje świece tak jak w TDI.Jeździj spokojnie tak ma być,to nie stare grzechotniki że za każdym razem trzeba grzać żeby odpalił.
    Powodzenia i pozdrawiam.
    sq3ez
    Level 11  
    Jeszcze raz dziękuję za poradę.
    Pozdrawiam - Mieczysław
  • Helpful post
    procekkk
    Level 24  
    sq3ez wrote:
    Faktycznie ! dziś rano spostrzegłem brak stopu i naprawłem ten włącznik /przy pedale / ale nie sądziłem że to ma wpływ na świece /hi /
    Wielkie dzięki - pozostała tylko jedna usterka ; brak grzania świec przy rozruchu , kontrolka tylko raz mignie, ale napięcie nie dochodzi do świec.

kontrolka swiec zarowych spelnia 2 zadania, informuje o grzaniu swiec i informacje ze wystepuja bledy w sterowniku