Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Limit prędkości ściągania w FlashGet

23 Mar 2007 16:54 3619 7
  • Poziom 13  
    Siema.Mam pytanie..Gdzie w programie "FlashGet" Mozna ustawić limit prędkosci sciągania...Jest tam cos takiego Narzędzia > Limit prędkości sciągania ale nie mozna wybrać ze max powiedzmy 100kbs...
    Z góry dziękiu za pomoc..POZDRAWIAM ;)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 32  
    Wybierz Narzędzia > Limit prędkości sciągania > Użytkownika a na dolnym pasku pojawi się suwak którym ustawiasz prędkość ściągania.
    Moderowany przez TONI_2003:

Proszę tylko zamieszczać fotki tak jak w linku poniżej.
    Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich, a przynajmniej powinno być.
    Choć jakoś nie mogę się przekonać do tego obserwując co poniektórych ...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

• Poziom 10  
    Sorry za odswiezanie starego tematu, ale nie widze sensu zakladania nowego.

Mam taki problem z flashgetem.
    Posiadam łącze 6MB, wiec moge max sciagac ~785kb/s.
    Chcialem ustawic we flashgecie limit predkosci sciagania.
    Wiec wszedlem w opcje i ustawilem wlasna predkosc, aby max było włąsnie 786kb/s.
    Po tej operacji wszedlem w narzedzia > Limit predkosci sciagania i wybralem użytkowy.
    Na dole pojawil mi sie suwak i max predkosc byla ustawiona na 786kb/s jednak gdy chcialem przesunac go w lewo aby zmniejszyc predkosc, to nagle suwak wracal do pierwotnego stanu, gdzie max predkosc byla 256kb/s i moglem juz tylko wybrac predkosc miedzy 0.1kb/s a 256kb/s.
    Mimo ze w opcjach ustawilem swoje max łącze. I nie moge zrobic aby suwal zostal na stale i abym mogl sobie nim przesuwac od 0.1kb/s do 786kb/s. Ktos wie jak mozna to ustawic?
  • Poziom 10  
    No właśnie tak robiłem. Po wybraniu ktoregokolwiek łącza suwak ustawia się na wybrany max, ale po przesunieciu suwaka w lewo nawet o milimetr wartosc zmienia sie na ~200kb/s i wtedy już max predkość mogę wybrac tylko 256kb/s. I na prawdę nie wiem o co chodzi :/ U mnie po wybraniu LAN 10M domyslne wartosci sa jakies niskie:

A u ciebie widziałem, że są większe, no chyba ze sam sobie takie juz wprowadziłes.
  • Poziom 10  
    Juz tak probowalem i dzieje sie za kazdym razem to samo. Po zatwierdzeniu zmian, na suwaku pojawia sie max wybrana wartosc, czyli u mnie 768kb/s, ale juz nawet po nacisnieciu na suwak, max wartosc ustawia sie na 256kb/s. Obecnie robie tak ze ustawiam max wartosc, ktora chce zeby mi sie sciagalo, czyli 640kb/s i nie dotykam suwaka :P Ale to troche lipne jest ze nie moge operowac suwakiem :/