Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6020-Po zalaniu brak sieci

24 Mar 2007 10:02 1969 11
  • Poziom 22  
    Jak w temacie,wykąpana i wygrzany tor radiowy i nadal nic na ręcznym też brak sieci.Nie mam takiej końcówki mocy żeby podstawić i sprawdzić czy to nie PA,z jakiego innego fona pasuje do tego PA i co mogło w niej się uszkodzić
  • Poziom 28  
    Jeśli na ręcznym nie znajduje sieci to raczej nie PA, raczej UEM do wymiany częsta usterka w tych modelach.
  • Poziom 22  
    A jak sprawdzić czy to faktycznie w 100% UEM?
  • Poziom 22  
    Nikt nie jest mi w stanie pomóc,naprawdę robię pierwszy raz ten model i to w dodatku po kąpieli i wolałbym się trochę dowiedzieć czegoś na temat tego telefonu żeby nic bardziej nie zepsuć
  • Poziom 28  
    Kolega plitom napisal ci zebys sprawdzil czy znajdzie siec na recznym wyszukiwaniu.Jesli nie to Pa jesli tak to uem.A nie zobaczyles nic podejrzanego ze ci sie np:szybko rozladowywuje itp??Sprawdz czy jak wlaczysz telefon i od razu pokarze ci sie tapeta czy zaskoczy na 1s zasieg.A najlepiej podmien PA z innego sprawnego i powinno byc ok.
  • Poziom 11  
    też mam 6020 po zalaniu ale u mnie nie ładuje bateri tzn po 2 minutach pokazuje że jest pełna a potem mi gaśnie i powoli zanika obraz z wyświetlacza co to jest?
  • Poziom 28  
    Moze sama bateria sie juz nie nadaje.Albo masz do wymiany diode odpowiedzialna za ładowanie.
  • Poziom 11  
    zmieniałem baterie na nową i dopóki jej nie rozładował fajnie chodziła ale problem pozostał dalej się wyłącza tzn powoli wygasa jakby słabła to może być końcówka mocy?
  • Poziom 28  
    Na koncowke mocy bym nie stawiał poniewaz jak by bylo Pa to by bateria padla po 1-2h jezeli bateria byla naladowana.Co do uem-a to bardzo prawdopodobne o ile pamietam klejony jest w 6020 ale moge sie mylic.
  • Poziom 22  
    Dobra dzięki panowie za zainteresowanie się tematem ale nie mogłem dłużej czekać więc oparłem się na swoim doświadczeniu i schemat w łapę i postanowiłem sprawdzać.Okazuje się że według napięć to połowy brak i wszystkie wychodzą z Uema,wniosek uem do wymiany ale ponoć nigdzie go nie można dostać i sama wymiana to nie wszystko z tego co wyczytałem,trzeba jeszcze cos tam wgrać i imei na nowo przeliczyć a ja nie mam boxa więc daruje sobie naprawę tego telefonu.