Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DIORA WS504B srebrna z czarnymi galami - uszkodzona

Macias+- 24 Mar 2007 16:23 1769 3
  • #1 24 Mar 2007 16:23
    Macias+-
    Poziom 20  

Witam
    swego czasu spalilem diorke i usilowalem ja naprawic ...
    jako ze jestem slabym "elektronikiem", to chyba bardziej namieszalem niz naprawilem ...
    uszkodzony byl jeden kanal , po wymianie stk podzialala chwile i przestala ...
    usterka obiawiala sie tym, ze bez wzgledu na to pod jakie wejscie byl podlaczony kabel i jakie zrodlo wybrane, z glosnikow wydobywalo sie ciche pierdzenie ...
    z tego co wyczytalem prawdopodbonie winny jest procesor IC702

wzmacniacz wyslalem do czlowieka, ktory okreslil sie mianem "elektronika" i oswiadczyl ze go naprawi ...
    kiedy wzmacnniacz dotarl do tej osoby , po kilku dniach kontakt sie urwal .. (koniec grudnia , poczatek stycznia)
    poczulem sie oszukany , okradziony i olalem ten wzmacniacz ... kupilem Yamahe i ciesze sie ze tak sie stalo ...

o dziwo wczoraj przyszla do mnie paczka wlansie z tym wzmacniaczem ...
    czlowiek ktoremu go wyslalem, nic sie nie kontaktuje wiec sadze ze tez olal sprawe i odeslal mi w koncu , nadal uszkodzony wzmacniacz (po 3 miesiacach :) )

z tego co widze , koncowki mocy sa sprawne , wzmacniacz sie uruchamia przekazniki zalaczaja , jedmnym slowem wszystko dziala , ale nadal z glosnikow wdobywa sie tylko pierdzenie (pewnie nadal ten smieszny procesorek)

jako ze mam inny wzmacniacz , chetnie sie tej diory pozbede ...

cena .... i tu sie zaczyna problem ... nie mam pojecia ile za ta diore wolac ... prosze o jakies propozycje :)

chetnie udziele wiecej informacji na temat wzmacniacza , pomierze rozne rzeczy itp , tylko prosze o zadawanie konkretnych pytan :)

wzmacniacz jest chyba z limitowanej wersji , bo jest to WS504B a ma srebrny panel ...

pozdrawiam

0 3
  • #2 25 Mar 2007 12:04
    DamianRTV
    Poziom 27  

wyslij mi prosze zdjecia z przodu z tylu i na otwartej obudowie zdjecie z gory DZIEKI pozdrawiam czyli w sumie 3 szt.

0
  • #3 27 Mar 2007 19:35
    Macias+-
    Poziom 20  

przepraszam za zwloke ...
    oto fotki

0
  • #4 03 Kwi 2007 14:05
    Macias+-
    Poziom 20  

z powodu braku zainteresowania diora zostala wystawiona na allgero ...

prosze moderatora o usuniecie tematu ....
    dzieki i pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów