Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

amplituner sony str de 497 - podłączenie

25 Mar 2007 14:36 2408 2
  • Poziom 9  
    witam mam amplituner sony str de 497 ma dwa wyjścia na subwoofer aktywny multich in oraz audio out wyjścia pojedyńcze kolega mi składa cały środek wzmaka na 7294 filtr i reszte ,jest problem jak do fltra dolnoprzepustowego wprowadzic to wzmocnienie może żle pisze bo jestem zielony z elektroniki jaśniej żeby podpiąć pod któreś z tych wyjść amplitunera.
  • Poziom 23  
    No jak masz wyjście audio out to nim steruj subem. Jak przy wtyczce pisze "out" to znaczy że to jest wyjście. Jak pisze "in" to znaczy że jest wejście. Pytanie do Ciebie: na czym właściwie polega Twój problem? Jak ktoś tam Ci to składa, to wyprowadzi Ci gniazdo do którego będziesz podłączał wyjście z amplitunera. Poza tym, przecież jak umie to złożyć, to chyba będzie wiedział jak to podłączyć i Ci powie :)
  • Poziom 23  
    W sony pewnie jest subwoofer out albo sw out to są dedykowane wyjscia chinch do podłączenia subwoofera aktywnego. Nie spotkałem sie z Amplitunerem z dwoma wyjsciami na subwoofer ,ale moze są takie, bo stosuje sie także dwa subwoofery w konstrukcjach bardziej wyszukanych.

Pozdrawiam Michał.