Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Punto 2003 r. Jakie kupić głośniki??

PiotrMikler 25 Mar 2007 23:23 4719 1
  • #1 25 Mar 2007 23:23
    PiotrMikler
    Poziom 16  

Witam.
    Mam Fiata Punto z Listopada 2003. Radio CD z MP3 Panasonic, model CQ-C1475N. Radio myślę że nie najgorsze, ale fabryczne głośniki Fiata... żadna rewelacja. Z tyłu są 10 centymetrowe Pioneery i grają nawet nie najgorzej. Wysokotonowe z przodu też do zniesienia, ale basy z przodu to tragedia! W zasadzie to pierdzą a nie grają. Doradźcie coś na co je wymienić!!! Nie chcę za dużo wydawać kasy na głośniki w samochodzie bo dobry sprzęt mam w domu, ale chętnie kupię coś lepszego niż to badziewie zamontowane przez Fiata! Chodzi o to żeby była jakaś namiastka basu a nie "pierdzenie" czy "pukanie". A ha, w bagażniku jest butla instalacji LPG więc nie piszcie żebym montował z tyłu subwoofer! Chcę mieć jeszcze trochę miejsca na zakupy :) Więc w grę wchodzi tylko wymiana głośników z przodu. Czekam i pozdrawiam.

0 1
  • #2 26 Mar 2007 09:03
    slavwek.ie
    Poziom 34  

Witam.
    O ile się nie mylę w Punto masz głośniki 165mm w drzwiach, więc jeśli mają grać pod samym radiem to nie powinny być większe niż 50W RMS, polecam Helix Blue, lub Phonocar Y-line, oczywiście zestawy z tweeterami.
    Jeśli chcesz lepsze granie to trzeba zastosować wzmacniacz 2-kanałowy i pod niego np Powerbass s-6c dobre,tanie i sprawdzone.
    Przy montażu głośników nie zapomnij o wytłumieniu drzwi i zamontowaniu pod głośnik pierścienia z MDF-u. Wszystkie informacje znajdziesz na www.powe.com.pl
    pzdr

0
  Szukaj w 5mln produktów