Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TC1703 problem z identyfikacją rozmówcy

mirawoj 26 Mar 2007 11:08 2684 6
  • #1 26 Mar 2007 11:08
    mirawoj
    Poziom 9  

Tel.bezprzewodowy Panasonic KX-TC1703 fabrycznie (tak podaje instrukcja) posiada funkcję identyfikacji rozmówcy,po wykupieniu tej usługi w TPsie,telefon mój pokazuje mój własny numer,zamiast nie zastrzeżonego numeru rozmówcy,mimo przestawień linii pracy z"B"na"A"nic to nie daje.
    Co zrobić żeby ta funkcja była dostępna.

• #2 26 Mar 2007 13:32
    PICIA
    Poziom 33  

korzystaszz TELE2??? jak tak to sie pozegnaj

• #3 26 Mar 2007 20:58
    mirawoj
    Poziom 9  

Telefon ten pracuje w T.P.sp.A i ma wykupioną usługę identyfikacji numeru.

• #4 29 Mar 2007 23:26
    AdaMski007
    Poziom 2  

Telefon Panasonic KX-TC1703 ma "Identyfikacja numeru dzwoniącego w trakcie innego połączenia", więc jeżeli na innym telefonie z taką funkcją numer się wyświetla a na tym nie to problem najprawdopodobniej jest z tym aparatem telefonicznym, choć i możliwe, że i w ustawieniach samego aparatu.

• #5 30 Mar 2007 13:21
    mirawoj
    Poziom 9  

W instrukcji obsługi tego telefonu nie ma takiego zapisu
    "Identyfikacja numeru dzwoniącego w trakcie innego połączenia"jest natomiast obcja:(Funkcja identyfikacji rozmówcy)w której opisano żeby funkcja ta była realizowana przez centralę,co uczyniłem wykupując dodatkowo w TP.sp.A.taką usługę i mam za te koszta
    pokazany na wyświetlaczu własny Nr.telefonu chociaż dzwoni do mnie ktoś inny.

• #6 01 Kwi 2007 10:45
    W.P.
    Specjalista - zasilacze komputerowe

Czy możesz sprawdzić jak ten aparat zachowuje się pod inną centralą? Np u znajomych, rodziny itp.
    Spotkałem się z sytuacją, gdzie klienci sygnalizowali taki właśnie problem natomiast aparat w serwisie działał poprawnie.

No moze nie do końca - wstawiał spacje (może myślniki - nie pamiętam) pomiędzy cyfry numeru utrudniając rozumienie.

np dla:
    602 123 456
    pokazywał:
    060 212-345-6

I od razu wiadomo kto to :)

• #7 01 Kwi 2007 14:21
    jacekc3
    Poziom 20  

Prowadzę serwis telefonów Panasonica od 15 lat i takich klientów ,że nie działa identyfikacja miałem już bardzo dużo ale problem leży po stronie TPSA a nie aparatu . Po sprawdzeniu aparatu w mnie w firmie identyfikacja zawsze działała .
    Pozostaje tylko reklamacja w TPSA.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo