Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router W500V lub W701V lub W900V=VoIP+WiFi+LAN+R

27 Mar 2007 15:02 5980 5
  • Poziom 24  
    Czy ktoś z kolegów używa ten "kombaj" oferowany przez T-Com, możliwy do kupienia sporadycznie na allegro ale popularny i do kupienia na eBay.
    Jak na tym chodzi usuługa VoIP, czym różnią się poszczególe modele, czy łatwy jest w konfiguracji i czy w ogóle ktoś to używa w Polsce, bo na elektrodzie nic na ten temat nie znalazłem.
    Ceny na eBay przystępne i mamy wszystko w jednym.
  • Poziom 24  
    Do świąt mam mieć W501V podobno to to samo co 701, ale w obudowie 500, chyba 501 też ma zarządzalne porty.
    Trochę jestem zaskoczony że nikt tego nie używa.
  • Poziom 10  
    Nie bardzo wiem gdzie to wkleić więc może tu.
    Firmware do SpeedPort W900V, najlepiej wgrac przez FTP po rozpakowaniu kernel.image
    To jest FRITZ.Box_Fon_WLAN_7170.AnnexA.en.58.04.67 ale sterowniki DSL sa ze starego Firmware "fritz.box_fon_wlan_7170.annexa.58.04.43" w wersji 1.35.56.10
    Po wielu testach dopiero na tych sterownikach DSL udalo mi sie zsynchronizować - Neostrada i Annex A, może komuś pomoże.
  • Poziom 12  
    Dzieki ccc. Niedawno kupilem ten router. Niestety gdzies mi sie kabel zpodzial. Mozesz mi napisac, jak masz podpietego pod gniazdo telefoniczne ten modem? Chodzi mi ktore zyly? RJ11 2i3 <-> RJ45 3i6 zcy 1i8? Masz jakis filtr pomiedzy gniazdkiem a modemem?

Pozdrawiam
    Marcin
  • Poziom 10  
    W RJ45 to 1 i 8, tak standardowe filtry od TP