Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zablokowane radio audi concert

27 Mar 2007 16:02 8285 5
  • Poziom 10  
    Witam, moze ktos mial podobny problem posiadam samochod audi 80 z 87r a w nim orginalne radio po wyciagnieciu aku do podladowania pojawil sie napis safe wprzytrzymalem 2 klawisze zgodnie z instrukcja dolaczona do radia myslalem ze pamietam kod wiec wklepalem z pamieci no i 3 razy zle teraz jak wciskam kobinacje klawiszy mruga napis safe i dalej nic sie nie dzieje czyli przestaje mrugac i dalej jest safe czy da sie cos zrobic nie chce wywalac kasy na rozkodowanie bo to zwykly kaseciak wiec za rozkodowanie zaplace tyle co za używane probowalem juz na kilka sposobow czyli jedzilem na wlaczonym i po godzinie wciskalem kombinacje klawiszy i tez ten sam efekt raz cos sie stalo i dzialala tylko kaseta mimo iz byl napis safe moze przez 2 dni po czym znow nic nie dziala
  • Poziom 10  
    jutro sprawdze jaki to dokladnie model i napisze po obrazkach z linka wydaje mi sie ze to delta
  • Poziom 10  
    SPRAWDZILEM RADIO GAMM 3 ZADZIALALO MOGE WPROWADZIC KOD ALE JAK SIE OKAZUJE KOD KTORY MAM DOLACZONY DO RADIA NIE DZIALA JUZ NIE WIEM CZY PRZEZ TO ZE SIE TAK NAMIESZALO CZY SAM KIEDYS ZMIENILEM :( CHYBA JUZ NIKT MI NIE POMOZE
  • Poziom 43  
    Po pierwsze, na forum nie piszemy wielkimi literami, po drugie nie pomagamy z "przypominaniu kodów".

Zwykle masz 10 prób a potem pełna blokada radia albo lepiej od razu do kogoś kto się na tym zna.

SławeK
  • Poziom 10  
    dzieki za informacje