Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Liebherr glassline kupić w komisie czy nie

27 Mar 2007 20:22 2816 4
  • Poziom 13  
    Mam pytanie do szanownych ekspertów
    Jest u mnie w Krakowie lodówka liebherr glassline ale symbolu nie znam.
    Sprzęt ma dwa agregaty i wysokości jest coś ok 147 cm sterowana elektronicznie. Cena jest ok 480 zeta zastanawiam się czy kupić bo jak szybko padnie to staruszka w domu mi dziurę będzie wiercić że złoma nabyłem. W środku czyściutka ale na jednym z boków w górnej części tam jest pokrywa górna z plastiku i na niej są takie dwa wybrzuszenia jedno mniejsze jedno większe nie wiem co mogło by to spowodować?
    Poradzcie na co jeszcze zwrócić uwagę przy kupnie lodówę kazałem załączyc na noc.
    Dziękuje za odpowiedzi
    Pozdrawiam.
  • Poziom 21  
    Witam!Mam lodówkę LIEBHERR model CT 2001.Kupiłem ją nową w sklepie w czerwcu 2004 r za 799zł.Do chwili obecnej sprawuje się b.dobrze chociaż minęła już gwarancja.Nie wiem jak stara jest lodówka o której Pan pisze ale z tego co wiem bo miałem przypadek z zamrażarką wybrzuszenie plastiku w zamrażalniku jest objawem przemarzania izolacji.Zatem proszę sprawdzić dokładnie.Ja musiałem wymienić cała komorę a przy rozbiórce starej w miejscu wybrzuszenia izolacja była wewnątrz nasycona wodą (przez przemarzanie para wodna skropliła się).Pozdrawiam Zygik.
  • Poziom 13  
    Byłem dzisiaj zobaczyc co i jak z lodówą i już miałem kupować ale okazało się że sprzęt mrozi tak w jednej częsci jak i drugiej ale wszelkie próby ustawienia na komputerze nowych temperatur nie udały sie na raz jest wyświetlane -18 a jak się naciśnie taki przycisk zmiany to wyświetla się 5. Tych dwóch wartości nie idzie zmienic obsługa komisu nie umiała tez zmienic temperatur jak i wyłączyć lodówki przy pomocy pryycisków tak jednego agregatu jak i drugiego. Nie wiem może coś zle robiliśmy ale agregaty wyłanczają sie jakby termostaty działały tylko temp mrożeniz ichłodzenia nie da się ustawić Może ktoś coś podpowie jak to ustawiać tam tez są takie przyciski oznaczone Sf i Sc nie wiem do czego.
    Prosze o pomoc ale myślę że ten komp od sterowania jest zwalony.
    Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Witam!Proponuję zmierzyć temperaturę w zamrażalniku termometrem(max musi być minus 18 stopni)Jeśli jest wyższa tj np.minus 8 stopni to znaczy że komora jest żle mrożona a więc przemarza .Pozdr Zygik.

Dodano po 11 [minuty]:

Podaję stronę o lodówkach m.inn.Liebherr
    http://www.euro.com.pl

Dodano po 5 [minuty]:

W Krakowie są sklepy prowadzące sprzedaż w/w lodówek i cena jest za taką jak ja mam taka jak podałem wcześniej..Ja kupiłbym nową .Pozdrawiam Zygik.
  • Poziom 13  
    Dziękuję bardzo za odpowiedzi
    W innym komisie znalazłem lodówkę polar CZN 300 elektronik. Tak wizualnie jest czysta i jak poprzednio poprosiłem aby włączyli na noc. Cena lodówki (dwuagregatowa) wynosi ok 540 zeta i jestem nią zainteresowany bo ma dwa agregaty f-my Danfoss podobno b. dobre. Wkurza mnie ten elektroniczny termostat bo podobno lubia się psuć.
    Jutro idę sprawdzić co i jak zobaczymy jak się skończą te negocjacje.
    Pozdrawiam i narazie dziękuję