Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z piekarnikiem do zabudowy firmy Amica typ. KMG 2.7

29 Mar 2007 11:29 6978 5
 • Poziom 10  
  Witam.
  Mam problem z w/w piekarnikiem. Od nowości przez 6 miesiecy działał bez zarzutu ale później zaczeły się problemy. Otóż Piekarnik nie wypieka ciast. Z dołu ciasto jest przypalone a z góry lekko przypieczone, w środku ciasto jest surowe. Wszystkie inne rzeczy piecze ale potrzeba dużo czasu.
  Sprawdzałem grzałkę dolną i górną działają bez zarzutu. Sprawdziłem również termostat termometrem do 150c wyłącza grzałki prawidłowo przy zadanej temperaturze. Proszę o pomoc, ponieważ żaden fachowiec nie może mi pomóc a piekarnik stoi bez użyteczny. Czy może być tak, że górna grzałka grzeje ale nie z odpowiednią mocą ? Jeżeli z dołu przypala a góry mało piecze to może to być przyczyną ?

  Dzięki i pozdrawiam.
  Atashe
 • Poziom 10  
  Instrukcję mam do tego piekarnika lecz tam nic nie pisze o takich usterkach. A co do serwisu nigdzie amica nie ma punktu w katowicach.

  Dodam że piec zakupiłem w 2003 roku.
 • Poziom 19  
  ale na tej stronie co ci dałem mozesz zadac pytanie serwisantom amici
 • Poziom 10  
  Dzięki za link, własnie tam dzwoniłem i mam zadzwonić jeszcze do chrzanowa do serwisu. Mam jeszcze pytanie czy idzie jakoś sprawdzić grzałkę czy grzeje z odpowiednią mocą?


  Dzięki i pozdrawiam
 • Poziom 19  
  gdzałkę idzie sprawdzic omomierzem czy ma własciwy opór lub podłączyć ją przez amperomierz szeregowo odczytać pobór prądu i pomnożyć przez napięcie w sieci i wyjdzie ci ile ma wat

  Weź poczytaj swoje wypociny i napisz jeszcze raz, ale tym razem bez błędów!
  Ortografia!
  Interpunkcja!
  Dziękuję.
  <skryn>