Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z radiem Clarion raz sie uruchamia a raz nie.Pomocy!

30 Mar 2007 10:53 1524 4
  • Poziom 10  
    OD pewnego czasu moje radio przestalo sie wlaczac....nie wiem co moze byc przyczyna....uruchomi sie raz na 100 razy a np przy jakims mocniejszym wstrząsie zaraz sie wyłancza...co moze byc przyczynaą?
  • Poziom 22  
    W radiach clarion od fiata seicento często przyczyną były tzw. zimne luty na płytce panelu. Trzeba otworzyć panel i dokładnie obejrzeć ścieżki - często usterki widać gołym okiem. Wystarczy poprawić lutowanie i po kłopocie.
  • Poziom 42  
    Witam. Takie objawy to brak<niepewny> kontaktu zasilania panela lub mikrowylacznika pod panelem.Pozdrawiam ..
  • Poziom 43  
    Pytanie z gatunku do jasnowidza. Trzeba rozebrać radio i obejrzeć by postawić doagnozę, bez tego możesz nasłuchać się porad w stylu "sprawdż włącznik"... a nawet nie wiem na jakim poziomie umiejętności elektronicznych jesteś. Czasem lepiej doradzić żeby to obejrzał fachowiec. Rozsądny człowiek od razu po tak przypadkowym opisie może pomyśleć że to wina usterki mechanicznej elektroniki.

SławeK
  • Poziom 10  
    no jak widzisz sławeK Twoi poprzednicy znają sie na rzeczy bo właśnie ich porady mi pomogły....i za to im dziekuję..poza tym to forum jest chyba po to żeby wymieniać się spostrzeżeniami i pomagać sobie na wzajem...ale zapamietam również Twoje sugestie.Pozdrawiam