Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Program do samoczynnej aktualizacji wszystkich sterowników

31 Mar 2007 15:19 5170 6
  • Level 36  
    Witam!

Poszukuję programu, który analizuje zasoby sprzętowe komputera, oraz w trybie online samoczynnie pobiera i aktualizuje w systemie sterowniki do najnowszych wersji.

Gdzieś kiedyś widziałem taki program, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie to było.

Jak ktoś wie coś więcej na ten temat, dajcie znać.

Z góry dzięki, pozdrawiam
    Mariusz
  • Level 36  
    Tak, ale aktualizacje systemu operacyjnego, to jednak nie to samo, co aktualizacje sterowników :-)
  • Level 43  
    Jeżeli myślisz że stworzysz jakąś "superpłytę", która sama wszystko robi, to jesteś w błędzie.
    www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=3729620
    Przykład?
    Sterowniki najnowszych chipsetów nie są wbudowane w system operacyjny a bez nich tenże system nie zobaczy np. USB oraz podłączonego tam modemu i nici z trybu online i pobierania reszty driverów.
    Na szczęście żadne "automaty" nie zastąpią wiedzy serwisanta.
  • Level 36  
    Robert B wrote:
    Jeżeli myślisz że stworzysz jakąś "superpłytę", która sama wszystko robi, to jesteś w błędzie. (...) Na szczęście żadne "automaty" nie zastąpią wiedzy serwisanta.

Czyżby jakiś serwisant poczuł się zagrożony? ;) Możesz spać spokojnie, wszystko co robię, robię przede wszystkim dla siebie :) Lubię bawić się takimi rzeczami, potraktuj to jako moje hobby :)

Pozdrawiam :)
  • Level 15  
    do aktualizacji jak i do robienia kopi sterownikow polecam Driver Genius Professional Edition, niestety nie podam zadnego linka bo juz nie pamietam z kad mam ten prgram. ale goraco polecam. sam aktualizuje sterowniki jak i tworzy samoinstalujaca sie kopie ktora mozna zainstalowac np po reinstalacji systemu, jeden plik i instalujewszystkie sterowniki naraz.
    bardzo przydatna rzecz

Driver Genius Professional Edition
  • Level 43  
    ele mid wrote:
    ...Czyżby jakiś serwisant poczuł się zagrożony? ;) ...

Nie. Serwisem teraz zajmuję się wyłącznie dla przyjemności i żeby być na bieżąco. Zgodnie ze starą zasadą: Jak nie używasz, to Ci się zmarnuje :)