Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

książka do władimirca t 25

01 Kwi 2007 08:59 44322 17
  • Poziom 10  
    Jeli by ktos miał ksiązke do władimirca t25 bo nigdzie niemoge znalesc dzieki z góry
  • Poziom 10  
    Witam! posiadam katalog części, nadal zainteresowany?
  • Poziom 12  
    Poszukuję książki do władimirca (chyba "Instrukcja eksploatacji ciągników T25A1, T25A2, T25A3") najlepiej w formie .pdf . Mógłby ktoś wrzucić linka?
    Z góry dzięki.
  • Poziom 10  
    Witam, dołączam się do prośby o tę instrukcję.
    Pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 32 [minuty]:

Poddałem się w poszukiwaniach i stąd post wyżej, ale już dopadłem tę instrukcję.
    Bardzo proszę.

Ciągnik T25A1 - Instrukcja obsługi.
  • Poziom 10  
    Może znalazł ktoś katalog części do tego ciągnika, to byłoby pełne uzupełnienie. Proszę o wrzucenie jeśli ktoś posiada.
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Książka dotyczy tylko T25 A1? Z tego co mi wiadomo to chyba najstarsza wersja władimirca i są pewne różnice w stosunku do A2 i A3. Co do katalogu posiadam coś takiego mogę to wrzucić tylko potrzebuję czasu (skanowanie), prosiłbym także o porade jak wrzucić to na forum w postaci pdf-u, a dokładnie jak z serii plików jpeg stworzyć pdf?
  • Poziom 10  
    Nie jestem wstanie odpowiedzieć, czy instrukcja tyczy się konkretnie wyłącznie tego modelu. Jednak przypuszczam, że różnice mogą być niewielkie. ;)

Odnośnie przerabiania skanów na .pdf należy wiedzieć:
    "e-booki w formacie PDF zawierają tekst, który możesz sobie w Acrobat Readerze skopiować (jeśli oczywiście plik nie jest zabezpieczony przed kopiowaniem tekstu). Tekst ten możesz także bez utraty jakości dowolnie powiększać. Pliki JPG to z kolei tylko bitmapa tekstu, której przetwarzać się nie da. Możesz z JPG'ów zrobić PDF'y, ale nie będą to e-booki tylko zeskanowana grafika. Jeśli chcesz mieć prawdziwego e-booka musisz skorzystać z programu do rozpoznawania tekstu (OCR), jak np. ABBYY FineReader albo Recognita".

Jeśli jednak zależy nam bardziej na czasie jak na jakości, to jest kilka dróg postępowania, np. (co polecam! przydaje się w wielu późniejszych przypadkach) instalacja programu PDFCreator, który to tworzy wirtualną drukarkę, na której możemy dokonywać wydruku z każdego programu mającego opcję drukowania do naszego upragnionego pliku wynikowego jakim jest pdf. :)
    Program do pobrania choćby stąd:
    http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=569&PDFCreator+0.9.8

1)Po zainstalowaniu programu pliki graficzne możemy drukować do pliku pdf np.
    2) Prawy przycisk myszy na zaznaczonych obrazkach
    3) Drukuj
    4)Przelatujesz kreator "Dalej Dalej..."
    5)Wybierasz drukarkę "PdfCreator"
    6)Dalej Dalej
    Po przetworzeni mamy pdf we wskazanej lokalizacji.

Jak również można użyć specjalizowanego programu do przerabiania (choć nie daje on tyle możliwości co wirtualna drukarka).
    Np.JPEG to PDF 1.0 do zassania z:
    http://www.download.net.pl/8123/JPEG-to-PDF/

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Zobaczę co da się zrobić, ale wrzucę to już na wakacjach bo narazie nie mam czasu, a zeskanowanie 200 stron i przerobienie tego do optymalnego formatu i rozmiaru trochę zajmie. Co do książki ja pożyczałem kiedyś od znajomego, tytuł czhyba taki jak w poście powyżej, z tego co pamiętam to miała zieloną okładkę z wypisanymi modelami T25A1... tej tutaj narazie nie mogę pobrać - za mało punktów.
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich mam prośbę jak by ktoś miał wykres momentu obrotowego silnika D-21 A1 do ciągnika T-25 był bym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam serdecznie
  • Poziom 2  
    Ja też dziękuję za pdf-a. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Ja również dziękuję za dokumentacje.
  • Poziom 1  
    Witam ,Potrzebuję schemat skrzyni biegów t 25 z jednym lewarkiem . z góry dziękuje
  • Poziom 9  
    Ma ktoś może katalog części??
    Z góry dzięki
    kontakt gg 8600682
  • Poziom 9  
    pobrane pliki nie dają się wypakować (komunikat że są uszkodzone)
    miał ktoś też z nimi problem????

a drugi raz ściągnąć nie mogę bo straciłem punkty...:/ :cry: :cry:
  • Poziom 2  
    to jest jeden plik pdf wystarczy zaznaczyć obydwa pliki rar i wypakować w dowolne miejsce na dysku